Jako ze Sám doma: Matka zapomněla dítě na letišti. Vzpomněla si na něj až v letadle

Nouzově přistát muselo letadlo mířící z Džidda do Kuala Lumpuru, když si žena, sedící na palubě, uvědomila, že jí něco chybí. To, co postrádala, však nebylo příruční zavazadlo, ani polštář pod hlavu, ale její dítě!
ilustrační foto- letadlo
ilustrační foto- letadlo

reklama

Že vám tato historka, která má naštěstí dobrý konec, připomíná Sám doma 2: Ztracen v New Yorku? Tak to nejste sami!

I v dnešní uspěchané době se totiž málokomu stane, že by někde zapomněl své ratolesti. Žena, která cestovala ze Saúdské Arábie do Kuala Lumpuru spolu se svým dítětem, měla asi hlavu plnou starostí, těžko si jinak vysvětlit, jak se jí mohlo stát, že své dítě zapomněla na letišti.

Pracovníci letiště v Hongkongu zacházeli se zavazadly cestujících hodně nešetrným způsobem

Pracovníci letiště házeli s kufry jako s pytli hnoje. Vysloužili si mezinárodní pobouření

Moment, kdy zjistila, že jí „něco“ chybí, přišel až v letadle, které už mířilo do oblak. „Žádáme o návrat na letiště, jeden z cestujících zapomněl na letišti své dítě,“ informoval dispečink letiště King Abdulaziz překvapený pilot. Soudě podle nahrávky, která se dostala na internet, je patrné, že jak pilot, tak pracovník letového provozu, jsou v takové situaci vůbec poprvé v životě.

Žena měla veliké štěstí, že dispečink návrat povolil a všechno tak nakonec dobře dopadlo. Jestli matka s ratolestí ještě téhož dne odcestovala, není známo. O kuriózním případu informoval server RT.

reklama

reklama