Japonec měl věznit svého syna dvacet let v dřevěné kleci

Japonská policie zatkla třiasedmdesátiletého muže, který měl věznit svého syna (42) v dřevěné kleci dlouhých 20 let. Podle otce měl syn psychické problémy. O zvráceném případu informoval server BBC.
ilustrační foto- klec
ilustrační foto- klec
Pixabay

reklama

Třiasedmdesátiletý Japonec Yoshitane Yamasaki policistům řekl, že svého syna zavíral do klece, protože podle něj trpí psychickými problémy. Otec také uvedl, že se jeho syn potýkal se sklony k násilí.

Klec o velikosti jednoho metru na výšku a dvou metrů na šířku skrýval Yamasaki na své zahradě v japonském městě Sanda. Právě tam si ho letos v lednu všiml místní úředník, který na vězněného muže upozornil policii.

Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Příběh jako z hororu: Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Policejní vyšetřovatelé se případem začali okamžitě zabývat. Dvaačtyřicetiletý syn je nyní již v péči odborníků v sociálním zařízení na západě Japonska. Policisté se domnívají, že Yamasaki svého potomka začal do klece zavírat už v době, kdy chlapci bylo okolo 16 let. 

Sám Yamasaki obvinění připouští, dodává ale, že jeho syn se neměl špatně- měl co jíst a pít a každý druhý den mu prý dopřával koupel.

reklama

reklama