Japonec měl věznit svého syna dvacet let v dřevěné kleci

Japonská policie zatkla třiasedmdesátiletého muže, který měl věznit svého syna (42) v dřevěné kleci dlouhých 20 let. Podle otce měl syn psychické problémy. O zvráceném případu informoval server BBC.
ilustrační foto- klec
ilustrační foto- klec
Pixabay

Třiasedmdesátiletý Japonec Yoshitane Yamasaki policistům řekl, že svého syna zavíral do klece, protože podle něj trpí psychickými problémy. Otec také uvedl, že se jeho syn potýkal se sklony k násilí.

Klec o velikosti jednoho metru na výšku a dvou metrů na šířku skrýval Yamasaki na své zahradě v japonském městě Sanda. Právě tam si ho letos v lednu všiml místní úředník, který na vězněného muže upozornil policii.

Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Příběh jako z hororu: Japonec schovával v chladicích boxech devět rozřezaných těl!

Policejní vyšetřovatelé se případem začali okamžitě zabývat. Dvaačtyřicetiletý syn je nyní již v péči odborníků v sociálním zařízení na západě Japonska. Policisté se domnívají, že Yamasaki svého potomka začal do klece zavírat už v době, kdy chlapci bylo okolo 16 let. 

Sám Yamasaki obvinění připouští, dodává ale, že jeho syn se neměl špatně- měl co jíst a pít a každý druhý den mu prý dopřával koupel.

reklama