Japonka zabila kvůli majetku svého manžela a další dva partnery. Od soudu vyfasovala provaz

Sedmdesátiletá Japonka byla odsouzena k trestu smrti oběšením za vraždu tří mužů, které otrávila kyanidem. Důvodem vraždění byl milionový majetek, kterým její nebozí partneři disponovali. Svých činů žena dle svých slov nelituje.
Černá vdova dostala trest smrti
Černá vdova dostala trest smrti
Youtube/Wochit News

reklama

Chisako Kakehi je v Japonsku známá pod přezdívkou „černá voda“, kterou nedostala jen tak náhodou. Tahle sedmdesátiletá dáma se postarala o vraždu tří mužů, z nichž jeden byl dokonce jejím manželem! To vše s jediným cílem- získat jejich nemalý majetek. O soudním procesu informoval server The Japan Times.

Sedmdesátiletá vražedkyně si své oběti vybírala na internetových seznamkách, kde jejím hlavním kritériem bylo tučné konto a pokročilý věk. Jednoho z mužů si dokonce i vzala a pouhý měsíc po svatbě ho otrávila kyanidem. Obžalovaná ve všech případech postupovala velmi mazaně, před smrtí každé z obětí se postarala o přepsání důležitých smluv na své jméno. Otravami si „černá voda“ přišla v přepočtu na více jak 190 milionů korun! „Nabyté“ finanční prostředky však z velké části skončily na burze a v posledních měsících na svobodě tak Kakehi byla opět bez peněz.

Černá vdova dostala trest smrti
Autor: Youtube/Wochit News Černá vdova dostala trest smrti

Svých činů nelituje

Policie vražedkyni zadržela v roce 2014. Jeden z nejdelších soudních případů v Japonsku od roku 2009 trval až do tohoto týdne. I přesto, že obhájce požadoval snížení trestu z důvodu stařecké demence, kterou žena trpí, soud jeho žádost nevyslyšel. Podle soudce bylo chování ženy lstivé a dobře promyšlené.

Odsouzená Japonka při verdiktu nedala najevo žádné známky emocí, již dříve se nechala slyšet, že svých činů nelituje. „Zabila jsem ho, protože jiným ženským dával desítky milionů jenů a mě nedal nikdy ani penny,“ vysvětlila žena pro agenturu AFP, proč zabila svého manžela.

reklama

reklama