Jeho vášeň se mu stala osudnou: Čínský kaskadér nezvládl své vystoupení a zemřel po pádu z 62patrového mrakodrapu

Šestadvacetiletý mladík, který si podmanil svět svými kaskadérskými kousky na nejvyšších budovách světa bez jakéhokoliv jištění, zemřel po pádu z 62patrového mrakodrapu. Toto vystoupení mu přitom mělo zajistit dostatek peněz na léčbu nemocné matky a žádost o ruku své přítelkyně. O tragédii informovala zahraniční média.
Wu Yongning
Wu Yongning
facebook/ Bollygossips4u

reklama

Čínského mladíka Wu Yongninga znali v různých koutech světa. Jeho videa, kde zdolává bez použití horolezeckého vybavení ty nejvyšší budovy světa, jsou legendární. Jenže za poslední měsíc nepřidal na své účty na sociálních sítích jediné video ani příspěvek. Věrní fanoušci se tak začali obávat nejhoršího. A téměř o měsíc později, Yongningana přítelkyně potvrdila, že Wu zemřel.

 

 

Lezení po výškových budovách kaskadérovi slušně vydělávalo. Ač se v minulosti věnoval například bojovému umění nebo různým filmovým natáčením, lezení byl téměř zlatý důl. A právě slušný obnos peněz byl důvodem, proč se rozhodnul jít do lezecké výzvy, která mu měla vynést kolem 328 tisíc korun. Tyto peníze chtěl Wu použít na léčbu své nemocné matky a zasnoubení a svatbu se svou přítelkyní. Tu se podle jeho nevlastního strýce chystal požádat o ruku následujícího dne.

 

 

Jenže nic z toho už nestačil zrealizovat. 8. listopadu zemřel po pádu z 62patrového mrakodrapu ve městě Changsha. Jeho přítelkyně potvrdila mladíkovu nehodu s fatálními následky o měsíc později. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!