Jsem čistokrevná běloška, mě nemůžete zavřít! Bránila se namol opilá Američanka

Mladá žena z Jižní Karolíny byla zatčena za řízení pod vlivem alkoholu. Ve chvíli, kdy jí policisté oznamovali, že bude zadržena, argumentovala, že by ji neměli zatýkat, protože ona je „čistokrevná běloška“. Její chabý argument policii nepřesvědčil. O případu informoval server RT.
Lauren Elizabeth Cutshaw
Lauren Elizabeth Cutshaw
Twitter/RT

reklama

Dvaatřicetiletá Lauren Elizabeth Cutshaw slavila osudného večera své narozeniny. Po zřejmě vydařené párty sedla za volant a vydala se domů. Jenže to neměla dělat. Mladé oslavenkyně si všimla policejní hlídka, která vůz s Lauren zastavila. Ve chvíli, kdy žena stáhla okno u řidiče, byl podle policie z auta cítit silný alkoholový zápach. Není divu, že hlídka okamžitě provedla testy na alkohol.

Mladá Američanka nadýchala 0,18 promile a policie ženě oznámila, že místo doma, stráví minimálně jednu noc ve vazbě. „Jsem čistokrevná běloška,“ řekla Lauren a dodala: „Jsi policista, měl bys vědět, co to znamená.“ To když se jí policista zeptal, co má barva pleti společného s jejím zatčením.

A to zdaleka nebyl jediný důvod, se kterým podnapilá žena přišla. Argumentovala také tím, že má vystudovanou prestižní univerzitu a její partner také pracoval jako policista.

Policisty ale silácké řeči této mladé „dámy“ vůbec nezajímaly a bez větších problémů ji odvezli na policejní stanici. „Použít taková slova jako prostředek k ospravedlnění toho, čeho jste se dopustili, je přinejmenším neobvyklé,“ uvedl v policejním spisu důstojník.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!