Kanibal uřízl ženě hlavu a snědl její mozek

Policie včera zatkla jedenadvacetiletého Filipínce Lloyda Bagtonga na ostrově Mindanao poté, co měl několik hodin předtím zabít anglicky mluvící ženu, uříznout jí hlavu a sníst její mozek.
zakázaná zóna - policie ilustrace
zakázaná zóna - policie ilustrace
foto photo.com

Policie uvedla, že důvodem vraždy byl podle výpovědi vraha fakt, že oběť na Bagtonga mluvila anglicky a on měl hlad, to pachatele rozlítilo, jelikož angličtinu neovládá, uvedl server Dailymail.

Bezhlavé a polonahé tělo ženy se svázanýma rukama bylo objeveno jen pár kilometrů od domu vraha. Ten se dle výpovědi vracel nad ránem domů, když v tom k němu přistoupila neznámá žena a začala na něj mluvit anglicky. Vrah řekl policii, že byl opilý a hladový a přítomnost ženy ho rozčílila. Odtáhl ji proto o kousek dál, kde ji mačetou, kterou měl u sebe, odřízl hlavu. Trup svlékl z trička, ve kterém si hlavu oběti odnesl do svého domu. Po nalezení ostatků ženy vypovědělo několik svědků, že ji před pár hodinami viděli jít právě s Bagtongem. Místní policie ho tak okamžitě zadržela. Podle britského serveru zvrhlý pachatel dále vypověděl, že ženinu hlavu otevřel, vyndal z ní mozek a ten snědl společně s rýží. Její lebku hodil do jámy vedle svého domu.

Oběť se zatím nepodařilo identifikovat, policie proto vyzvala ty, jejichž příbuzní nebo blízcí jsou pohřešováni, aby ji kontaktovali. Nezaměstnaný Bagtong je momentálně v policejní vazbě a byl poslán k psychiatrickému posudku.

reklama