Kdo je nejsledovanější světový youtuber? Sedmiletý chlapec!

Říká vám něco youtubový kanál Ryan ToysReview? Že ne? Aspoň pro zajímavost se na něj podívejte. Jedná se o kanál sedmiletého chlapce, který je podle žebříčku magazínu Forbes nejsledovanějším youtuberem světa. Tohoto prcka hltá přes 17 milionů sledujících.
Kdo je nejsledovanější světový youtuber? Sedmiletý chlapec!
Kdo je nejsledovanější světový youtuber? Sedmiletý chlapec!
youtube/Ryan ToysReview

reklama

Seznamte se. Tohle je sedmiletý Ryan, který s pomocí svých rodičů a sester natáčí zhruba desetiminutová videa na youtube. Videoklipy se převážně zabývají hračkami a jejich hodnocením, které má nevídaný vliv na koupi daných produktů po celém světě!

Ryan má na svém kanále každý den jedno nové video, a to už od roku 2015. Když byl v jednom z mnoha rozhovorů dotázán, proč si on sám myslí, že je jeho kanál tak populární, odpověděl: „Protože jsem zábavný a vtipný“.

 

Matka malého Ryana již dávno ukončila práci jako učitelka chemie a nyní se už naplno stará jen o kanál svého syna. Dodává, že to byl on sám, kdo chtěl začít natáčet videa. „Jednou se mě zeptal, proč také nemůže být youtuberem, a tak jsme začali".

„Poté jsme ho vzali na jeho úplně první nákup hraček. Tuším, že si vybral lego a právě od toho jsme se odrazili a začali s recenzemi hraček,“ pokračovala matka v současnosti nejslavnějšího youtubera.

Youtuberka Anna Šulc si odnesla rovnou 3 ceny, mimo jiné za Instagram roku.

GALERIE: Největší hvězdy českého internetu jsou vyhlášeny! Je nejlepším youtuberem roku Tary, nebo Anna Šulc?

Podle magazínu Forbes jeho videa milují pochopitelně děti podobného věku jako je Ryan. Jeho jistě pohádkové jmění zůstává v utajení, jelikož kvůli nízkému věku se částka nemůže zveřejnit.

Druhé místo na seznamu nejvlivnějších youtuberů drží Jake Paul, který je známý pro svá zábavná i rapová videa.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!