Kdo vlastně je budoucí vévodkyně ze Sussexu?

Podle grafoložky Barbary Weaver je písmo prince Harryho rovné a přímočaré, stejně jako samotný princ. Zato Meghanino velmi okázalé písmo s háčky je známkou sebeobrany. Podle rukopisu se prý herečka snaží působit dobrým dojmem, bude to ale chtít velké kompromisy, aby vztah vydržel. „Jsou naprosto odlišní," tvrdí prestižní grafoložka z Cambridge.
Meghan Markle
Meghan Markle
instagram/@spletnik.ru

reklama

V sobotu z ní bude vévodkyně ze Sussexu. Kdo ale vlastně je Meghan Markle?

Snoubenka prince Harryho se narodila 4. srpna 1981 v Kalifornii ve znamení Lva. Maminka je Afroameričanka a lektorka jógy Doria Radlan, díky které má Meghan pro mnohé tak atraktivní exotický vzhled. Také je možné, že díky tomu se přepíšou dějiny a do královské rodiny přibude v budoucnu malý černoušek. Ale nepředbíhejme. Tatínek byl kameraman a osvětlovač Thomas Markle, který dokonce obdržel za svou práci cenu Emmy. Malou Meghan brával na natáčení a mnoho lidí mluví o tom, že právě on může za hereččin úspěch v Hollywoodu. Měl konexe, a tak si Meghan všimli ti správní lidé. Pak ale otec v roce 2016 vyhlásil bankrot a přestěhoval se, i přes své holandské kořeny, do Mexika. Tím pro Meghan otec skončil a nevídala se s ním, stejně tak jako s nevlastní sestrou Samanthou, která je na vozíku, a s nevlastním bratrem Thomasem, který ji označil za zlatokopku

Vzdělání a kariéra

Meghan prošla několika soukromými školami. Ve dvanácti pak začala studovat na Immaculate Heart High School, což je římskokatolická dívčí škola v Los Angeles. V roce 2003 absolvovala Severozápadní univerzitu, obor divadelní umění. Už při studiu dostala svou první roli. Mihla se v seriálu “General Hospital“. Pak ale dlouho nic, a tak po studiích začala překvapivě pracovat na americké ambasádě v Buenos Aires. Přivydělávala si také jako kaligrafka na volné noze. Až rok 2010 začal trochu přát jejímu hereckému talentu. I když to stále nebylo ono. Meghan dostávala jen vedlejší role. Jako například ve filmu “Nezapomeň na mě“, “Šéfové na zabití“ nebo v seriálu “Castle na zabití“. Rok nato ale přišel seriál “Kravaťáci“ a z Meghan se stala hvězda.

 

Herečka, gurmánka, blogerka, návrhářka, velvyslankyně, aktivistka

Herečka je mimo jiné označována za gurmánku. I když je zastánkyní zdravého životního stylu a přes týden je především vegankou. Ano jen přes týden, o víkendu prý trošku hřeší. Jejímu zdravému jídelníčku propadl i princ Harry, který si momentálně míchá zeleninová smoothies.

Je také blogerkou a návrhářkou. Meghan založila blog The Tig, zabývající se zdravým životním stylem a navrhla cenově dostupnou kolekci dámského oblečení pro řetězec Reitmans. Po zásnubách s Harrym ale skončila jak se svým herectvím, tak blogem. Skončila i se svými charitativními aktivitami. Byla velvyslankyní pro World Vision Canada, za kterou cestovala do Rwandy. Boj za pitnou vodu, rovná práva žen, to vše má společné s Harrym, který zdědil lásku k charitě po své matce Dianě.

Královská svatba - Meghan a Harry

Královská svatba ŽIVĚ: Sledujte aktuální dění a to nejzajímavější o svatbě desetiletí na Primazpravy.cz

Osudoví muži

V čem je ale brunetka před princem napřed, je nejen věk, ale i zkušenosti s manželstvím. V roce 2011 si vzala dlouholetého partnera, producenta Trevora Engelsona, sňatek trval pouhé dva roky. Rozvod by sice měl oficiálně být překážkou pro církevní sňatek, královna Alžběta II. je ale hlavou aglikánské církve, a tak rozhodla, že církevní sňatek se konat bude.

Po rozvodu Meghan chvíli randila s hercem Corym Vitiellem.

V červenci 2016 pak přišlo rande naslepo a láska na první pohled v jednom. Od té doby bylo jméno Meghan Markle nejvyhledávanějším ženským jménem na Googlu.

Meghan Markle

Meghan Markle a její outfity! Jak se vám líbí nejvíce?

reklama

reklama