Kdo vyhraje milion dolarů? O tom rozhodne test DNA!

Učitel a bývalý policista se přou o milionovou výhru v thajské loterii. Učitel si stojí za tím, že losy s výherními čísly zakoupil on, ale poté je nedopatřením ztratil. Bývalý policista je pro změnu tím, kdo se s losy přihlásil o výhru. Celou situaci má vyřešit test DNA.
ilustrační foto- Thajsko
ilustrační foto- Thajsko
Pixabay

reklama

Neobvyklou situaci řeší v Thajsku. V zemi, kde jsou zakázány různé formy hazardu, je státní loterie velkou událostí. O to víc, když jde o výhru ve výši 30 milionů bahtů (přibližně 19,8 milionu korun).

A právě o tuto neuvěřitelnou částku se přou hned dva potencionální výherci. Prvním z nich je dvaašedesátiletý bývalý policista Charoon Wimon, který si s losy v ruce přišel vyzvednout výhru. Jenže o peníze se přihlásil také padesátiletý učitel Preecha Kraikruan. Ten si stojí za tím, že losy zakoupil on, ale nějakým nedopatřením je ztratil.

Pohřeb thajského krále

Thajsko pohřbívá krále. Velkolepá smuteční ceremonie potrvá pět dnů

A teď babo raď. Jak prokázat, který z mužů je pravým výhercem? Rozhodne o tom test DNA. Policejní oddělení forenzní antropologie díky otiskům prstů na výherních lístcích zjistí, kdo je v právu.

Podle informací serveru CalvinAyre budou výsledky známy během ledna. Uvidíme, z koho se nakonec stane milionář. 

reklama

reklama