Když jde o jídlo, neznáme bratra: Francouzi se porvali o zlevněnou Nutellu

Kdo by jen tušil, co může způsobit takový zlevněný čokoládový krém Nutella. Když supermarkety ve Francii zlevnily o neuvěřitelných 70 procent tuhle sladkou pochoutku, neměly zřejmě ani tušení, co tím způsobí. Lidé se v supermarketech o Nutellu doslova prali, v několika případech musela zasahovat policie. Informace přinesl server BBC.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Francouzské supermarkety zlevnily výrobek Nutella o 70 procent. To znamená, že z původních 4,50 eur (114 Kč) byla cena snížena na 1,40 eur (36 Kč). A to už za nějakou tu rvačku zřejmě stojí.

„Jsou jako zvířata. Viděl jsem ženu s vytrženým chomáčem vlasů, další žena měla zakrvácenou ruku. Jiní si ukořistěné krabice s Nutellou odnášeli na hlavě,“ podělil se o svůj zážitek jeden ze zákazníků.

Na takovou situaci nebyli připraveni ani samotní pracovníci supermarketů. „Pokoušeli jsme se dostat mezi zákazníky a uklidnit je, ale neměli jsme šanci k nim proniknout. Odstrkovali nás,“ uvedl jeden ze zaměstnanců. Všechny zásoby tohoto čokoládového lískooříškového krému byly vyprodány za pouhých 15 minut.

Po celém světě se každoročně zkonzumuje až 365 milionů kilogramů Nutelly. Tuto pochoutku začala vyrábět rodina Ferrero ve čtyřicátých letech minulého století v oblasti Piedmont v Itálii, která je známá právě pro své lískové ořechy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!