Kněz si během online mše omylem zapnul video filtry, v nelehké době tak pobavil statisíce lidí

Ačkoli mluvil italský kněz během své mše seriózně a o velmi závažném tématu týkajícímu se pandemie koronaviru, jedna malá chybička z něj udělala baviče tohoto týdne. Ihned poté, co si zapnul nahrávací zařízení, totiž nedopatřením spustil také funkci, která z něj pomocí veselých filtrů udělala gangstera, kočku i kulturistu.
Kněz pobavil veřejnost
pixabay.com

reklama

Záznam z mše má na Twitteru nyní více než tři miliony zhlédnutí. Na nicnetušícím knězi se ve videu totiž objevila robotí helma, knír, klobouk, padaly kolem něj barevné konfety a na chvíli se změnil také v černobílou kočku.

Video na sociální síť vložil jako první uživatel Gavin Shoebridge s popiskem: „Dnes se v Itálii rozhodl tamní kněz provést bohoslužbu online kvůli pandemii koronaviru. Přitom však omylem spustil video filtry.‘‘

Kněží v celé Itálii se rozhodli vysílat bohoslužby online poté, co premiér Giuseppe Conte počátkem března nařídil národní karanténu, čímž omezil pohyb obyvatel s výjimkou nezbytností, jako je práce či nákup potravin. První oběť koronaviru totiž italské úřady oznámily již 21. února.

Koronavirus

KORONAVIRUS ONLINE: Česko hlásí šestou oběť! Počet nakažených stále stoupá

Živě přenášel generální audienci také papež František, kdy začátkem února promlouval k věřícím ze své knihovny, jelikož bylo zakázané jejich shromáždění na Svatopetrském náměstí ve Vatikánu.

reklama

reklama