KOMENTÁŘ: EU PRopaganda z našich kapes – soutěž #EUinmyRegion. Vyfoť projekt s infotabulí o spolufinancování EU

Vlastní reklama za peníze druhých? Pro EU žádný problém. Na každém rohu vidíme povinné informační tabule, že tohle nebo tamto spolufinancovala EU, byť ve skutečnosti samozřejmě jen přerozdělila peníze daňových poplatníků členských států. Za to, že štědře živíme tento administrativně-byrokratický aparát (většinou od reality a svých národů zcela odtržené globalisty) nám část našich peněz milostivě vrátí. Nicméně povinně reklama! A teď tu reklamu ještě umocníme fotosoutěží. Jak velkorysé!
Soutěž #EUinmyRegion
Soutěž #EUinmyRegion
Europe in my region / Facebook

reklama

Evropská komise vyhlásila soutěž o nejlepší fotky v rámci kampaně #EUinmyRegion, jejímž cílem je ukázat, jak Evropská unie pomáhá zlepšovat život obyvatel v regionech. Stačí najít ve svém regionu projekty, které pomáhala financovat Evropská unie, udělat dvě fotky – na jedné z nich bude samotný projekt a na druhé informační tabule o evropském financování – a nahrát je do 31. srpna 2018 na web. Třicet nejlepších fotek vytvoří putovní výstavu po Evropě.

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ: Vteřinu po pádu Schengenu nastane pravěk, chaos, přinejmenším skončí vesmír

Bohulibá činnost? Spíš prvoplánový PR projekt (chcete-li reklama, marketing či propaganda) za peníze daňových poplatníků z členských zemí.

Za vaše penízky naše muzika, plebejci...

Vy, plebs, nám odvedete kus daní do našeho EU rozpočtu, my vám je dle uvážení a správnosti vašich postojů v menší míře přerozdělíme (protože logicky řádnou částkou musíme zaplatit naše nenahraditelné byrokratické služby) a částečně vám zafinancujeme nějakou nezřídka zcela banální věc (na čemž si namastí zase někteří z vašich neplebejců), a vy nám navíc uděláte reklamu formou povinných informačních tabulí s ohvězděnými vlaječkami. Ty pochopitelně sami zaplatíte.

Dobré, ne? Tak se to dělá v na oko „liberálně demokratickém“ jinak až na dřeň socialistickém molochu (jakým EU nejen dle mého názoru je). A teď navrch pro vás uděláme jednu fotosoutěž, která je samozřejmě rovněž placena z vašich daní, v rámci které budete tyto dříve spolufinancované projekty i s našimi vlaječkami fotit, chlubit se jimi stejně jako my a všechno vyvrcholí putovní výstavou, aby se o bohulibosti a štědrosti Evropské komise a celé Evropské unie dozvěděli lidé i v „nejzaprděnějších“ koutech světa, jako je třeba ten náš…

S EU na věčné časy a nikdy jinak!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!