KOMENTÁŘ: Rozbuška Chemnitz? Je jen otázkou času a místa, kdy a kde příště

Poslední dobou kontinuálně hýbe kauza Chemnitz. Vražda. Demonstrace. Pravicoví extremisté. Odsouzení ze strany médií a politiků. Demonstrace. Xenofobové a náckové. Kontrarozvědka by snad měla sledovat členy strany AfD . Jakoby příčina defakto nikoho nevzrušovala a důležitější byl až její důsledek. Jakoby demonstrace proti nepřizpůsobivým a s naší kulturou nekompatibilním jedinců zejména ze subsaharské Afriky a Blízkého východu byla nesrovnatelně pohoršující, než jí předcházející vražda Němce s kubánskými kořeny.
28. 8. 2018 VELKÉ ZPRÁVY: MASIVNÍ NEPOKOJE V CHEMNITZU PO ZABITÍ NĚMCE PŘISTĚHOVALCI
28. 8. 2018 VELKÉ ZPRÁVY: MASIVNÍ NEPOKOJE V CHEMNITZU PO ZABITÍ NĚMCE PŘISTĚHOVALCI
archiv Prima

reklama

Situace ve čtvrtmilionovém Chemnitzu ležícím nedaleko hranic s ČR, se vyhrotila 26. srpna po zavraždění pětatřicetiletého Němce s kubánskými kořeny, z něhož jsou podezřelí dva muži z Iráku a Sýrie. Podle uniklého zatykače, měl být mrtvý muž pobodán pětadvaceti ranami.

Snad jen absolventi zvláštních škol (a ty bych nerad podceňoval), řada médií, politických neziskovek (ano, Šimone) a samotných politiků lakujících nám svět narůžovo (případně sledující ho přes falešné brýle) netušili, nebo tušit nechtěli, že jednou lidem dojde trpělivost a někde to „bouchne“.  A jinak s opačným znaménkem, než jsme na to zvyklý z běžného života ve Francii, Německu, Anglii nebo Španělsku.

31. 8. 2018 VELKÉ ZPRÁVY: SASKÁ KAMENICE SE PŘIPRAVUJE NA DALŠÍ DEMONSTRACE

Vražda Němce v Chemnitzu: Jeden z podezřelých měl falešné doklady, město se připravuje na další demonstrace

Sociálním inženýrům začíná hořet za patami

Prakticky dle veškerých dostupných informací o náporech vděku a lásky (a pracovní morálky), které každý den potkají některé evropské město (nebo města), začíná sociálním inženýrům multikulturalismu trochu hořet za patami.

Jednou z nejvýraznějších, možná vůbec první událostí, o níž se v mainstreamových médiích výrazně informuje – jsou nepokoje a demonstrace, kterými na sebe za poslední týden upozornilo město Chemnitz. Respektive jeho obyvatelé.

Nikoli nečekaně, většina nejvíce slyšitelných hlasů (ať už médií či politiků) události šmahem odsoudila s odkazem na davy pravicových extremistů a populistů, dokonce došlo i na vliv komunistické minulosti bývalého východního Německa. Co na tom, že na místě vyšli do ulic i obyčejní lidé, kterým logicky vadí nárůst kriminality a mají čím dál větší strach o sebe a svou rodinu.

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ: Facebook začal s „očistou“. Kde jsou bojovníci za svobodu slova? A co až přijde na ně?

Nepomohla propaganda a lakování? Nastoupí cenzura a restrikce

Dokonce proběhla informace, že němečtí politici řeší, zda tamní kontrarozvědka má sledovat politickou stranu AfD (Alternativa pro Německo) v souvislosti s účastí jejích představitelů na demonstracích v Chemnitzu a s údajným sbližováním s hnutím Pegida.

Zajímavé, že statisíců neověřitelných migrantů bůhví odkud, si nikdo nevšímá (byť takřka o každém sebevražedném útočníkovi posléze tajné služby věděly). Když nezabrala propaganda a manipulace, na řadu přichází restrikce a cenzura… Sociální sítě již v tomto ohledu jedou na plné obrátky.

Nikoho z uvědomělých evidentně nezajímá příčina, a naopak veškerou pozornost a restrikce obracejí proti důsledku… Holt uměle generovaný multikulturalismus naší doby a přínosy migrační invaze jsou nezpochybnitelné.

Obávám se, že událostí ne nepodobných těm v Chemnitzu budeme svědky čím dál častěji...

reklama

reklama