KOMENTÁŘ: Sexuální výchova pro nejmenší. Multikulturně nezávadná knížečka „Jak se dělají děti“

Francouzské nakladatelství vydalo 32stránkovou knížku pro děti od 5 let „Jak se dělají děti“. Dle všeho se jedná o takovou odlehčenou verzi sexuální výchovy pro nejmenší (která by údajně měla být distribuována i do některých z tamních školek). Na tom by nebylo nic špatného. Zarážející je ale titulní stránka knihy, na které je bílá žena se snědým mužem a dvěma snědými dětmi. Přijde to jenom mně, že jde o jeden z dalších sociálně-inženýrských projektů k indoktrinaci těch nejmenších?
Knížka Jak se dělají děti
Knížka Jak se dělají děti
Reprofoto Nathan.fr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na webu francouzského nakladatelství Nathan vidíme anotaci nového titulu s obálkou knihy, na které vidíme multikulturní rodinku (v duchu současné doby 3:1 ve prospěch nepůvodních Francouzů) a název „Jak se dělají děti?“, nad kterým je ještě doplněno „Otázky? Odpovědi!“.

Knížka Jak se dělají děti
Autor: Reprofoto Nathan.fr Knížka Jak se dělají děti

Rodinka v dětské knížce musí být správně pokroková - realitě navzdory

Přitom třeba Wikipedia nám říká, že z 802 tisíc dětí narozených v roce 2010 ve Francii, mělo 80 % oba dva rodiče Francouze, jednoho nebo žádného mělo 20 % děti. Ano, jedná se jen o určité obecné nahlédnutí, protože, je zřejmé, že v oněch „Francouzech“ budou nejspíše započítání i „naturalizovaní Francouzi nefrancouzského původu“.

Využiji tedy Wikipedii ještě jednou, a to citaci odhadu Institut Montaigne z roku 2004, podle něhož ve Francii tehdy žilo 51 milionů bělochů evropského původu (85 %), 6 milionů lidí ze severní Afriky (10 %), 2 miliony černochů (3,5 %) a 1 milion (1,5 %) lidí asijského původu, včetně všech generací s imigrantským původem.

Lokomotiva Tomáš

KOMENTÁŘ: Indoktrinace dětí v plném proudu, seriál o mašinkách bude multikulturnější a genderově vyváženější

Sice se ona čísla za posledních čtrnáct let jistě změnila, vzhledem k migraci z Afriky a Blízkého východu zřejmě v neprospěch bělochů evropského původu, ale předpokládám, že se jedná o jednotky procent.

Nicméně i na základě těchto dat (která jsou evidentně ignorována) je evidentní, že knížečka „sexuální výchovy pro nejmenší“ je opět jedním z dalších indoktrinačních nástrojů, jak tlačit jedinou multikulturní pravdu do hlav dětem předškolního a mladšího školního věku.

Co nám o knize říká samotná anotace vydavatelství?

„Hlavní otázky těch nejmenších pro odkrytí toho, jak se dělají děti! 60 otázek, díky kterým budete vědět všechno o ‚výrobě‘ dětí! Co je to láska? Co znamená milovat? Odkud pochází spermie? A vajíčko? Jak se vajíčko přetváří? Jak se provádí ultrazvuk? Jak miminko jí a dýchá?  Kdo volí jméno dítěte? Bolí to při porodu? Proč miminko pláče? Na každé dvojstránce malá hra ‚hledej a najdi‘ a nakonec šest zábavných informací o narození zvířátek. Pomoc rodičům pro nalezení správných slov.“

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ: Básnička o maminkách v čítance vadila, ale že černí jsou spálení, bílí nedopečení a jen Romové akorát je ok?

Podle serveru Voiceofeurope by se knížečka měla distribuovat i do tamních školek. Tuto informaci jsem však nedokázal nikde ověřit. Mimochodem nejedná se o první kontroverzi vydavatelství - v minulém roce vzbudilo povyk, když vydalo učebnici matematiky s početními příklady zaměřenými na migranty.

Nakladatelství na svém webu uvádí, že má vedoucí postavení ve třech segmentech vydavatelského byznysu – v literatuře, vzdělávání a ve slovnících/encyklopediích. Výukové materiály Nathanu jsou prý vyváženy do 50 zemí světa.

Takže máme naději a můžeme se těšit, že třeba se brzy poštěstí i na našich pultech a v našich školách!

Reklama
Reklama