Komplexy? Vandal v noci poškrábal 43 zaparkovaných aut

10. 8. 2017 KRIMI: Vandal v noci poškrábal 43 zaparkovaných aut
10. 8. 2017 KRIMI: Vandal v noci poškrábal 43 zaparkovaných aut

reklama

Hluboké škrábance na dveřích, kapotách, náraznících i na sklech aut. Takový pohled se naskytl majitelům aut, kteří ráno přišli na parkoviště do ulice Pod Tratí na pražském Smíchově. 

Škrábance na autech
Škrábance na autech

„Já jsem v šoku, my jsme teď přišli. Máme tady tři auta a všechny tři jsou tedy poškozený.“prozradila nám jedna z poškozených. Její přítel má poškrábané jak pracvoní, tak osobní auto. Policisté po příjezdu na místo spočítali celkem 43 poškrábaných zaparkovaných aut.

Téměř každé auto je poškrábané minimálně na dvou stranách. Řádění vandala, a nebo vandalů, tak mohlo trvat i desítky minut. Přesto si ho nikdo nevšiml, přitom přímo u parkoviště stojí bytový dům. Pachatel navíc musel být vyzbrojen ostrým předmětem. 

„Čekáme na všechny poškozené až se nám sejdou na oddělení, abychom mohli určit, jaká celková škoda byla způsobena. V tuto chvíli na případu policisté pracují pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci.“ prozradil nám mluvčí policie. Zároveň žádá každého, kdo by si v ulici Pod Tratí všiml čehokoliv podezřelého, aby se ozval na linku 158. 

reklama

reklama