Korejské aerolinky řeší další skandál. Manželka ředitele společnosti měla napadat personál

Korejská policie zakázala manželce šéfa Korean air opustit Jižní Koreu. Vyšetřuje ji totiž kvůli podezření ze slovního i fyzického napadení personálu letadla. Není to přitom první exces ženských členů mocné rodiny. Dcera vyšetřované ženy už dokonce ví, jak vypadá vězení zevnitř. Informace přinesl server BBC.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Lee Myung-hee čelí mnohým obviněním ze strany zaměstnanců korejské letecké společnosti Korean Air. Ti tvrdí, že je manželka předsedy Cho Yang-ha verbálně i fyzicky napadla. Stovky jich proto minulý týden demonstrovaly a požadovaly rezignaci vedení. 

Nejedná se přitom o jediný incident skrze špatné chování členů této mocné rodiny. Lee v roce 2014 poničila vybavení jednoho z hotelů v Jižní Koreji. Záběry z kamer mimo jiné ukázaly, jak Lee křičí na stavební dělníky a došlo i kfyzickému napadení.

 

Dcera Lee má zase na svých bedrech zpožděný let v roce 2014. Cho Hyun-ah fyzicky napadla členy posádky letadla a jednomu z nich dokonce nařídila, aby si kleknul na kolena a prosil ji o odpuštění. Důvodem zběsilého chování byl přitom fakt, že Cho nedostala objednané oříšky na talíři, ale v pytlíku. Za své jednání byla odsouzena k odnětí svobody po dobu 5 měsíců.

A nejsou to jen policisté, kteří mají na rodinu spadeno. Jihokorejští celníci se zabývají tvrzením, že rodina měla díky letecké společnosti do země pašovat luxusní zboží, aniž by platila dovozní cla. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!