Královna Alžběta požehnala Harrymu a Megan v jejich nezávislosti na královské rodině

Vyjádření královny Alžběty II. přišlo po rozhodujících nelehkých jednáních uvnitř královské rodiny, do nichž se zapojila většina nejstarších členů. „Má rodina a já plně podporujeme touhu Harryho a Meghan vytvořit nový život coby mladá rodina,“ uvedla třiadevadesátiletá královna prohlášení.
„Ačkoliv bychom byli raději, aby na plný úvazek zůstali členy královské rodiny, respektujeme a chápeme jejich přání žít více nezávislý život jako rodina a přitom zůstat cennou součástí mé rodiny.“
Královna také dodala, že bude existovat přechodné období, během kterého bude manželský pár trávit čas ve Velké Británii i Kanadě. Doplnila také, že je třeba udělat ještě další práci, aby byla dokončena budoucí ujednání s párem.