Kristýnce věnoval invalidní vozík jeden z diváků. Tohle je od srdce, děkovala maminka

22. 12. 2017 ZPRÁVY: KRISTÝNA DOSTALA INVALIDNÍ VOZÍK OD JEDNOHO Z DIVÁKŮ
22. 12. 2017 ZPRÁVY: KRISTÝNA DOSTALA INVALIDNÍ VOZÍK OD JEDNOHO Z DIVÁKŮ

reklama

Jeden z diváků FTV Prima se rozhodl věnovat svůj invalidní vozík šestnáctileté Kristýně, která o něj marně žádá pojišťovnu. Kolegové Daniel Janoch a Libor Tampier se postarali o to, aby ho Kristýna dostala ještě před Štědrým dnem.

Smutný příběh, který natočil kolega Dan Janoch, zaujal i pana Jiřího z Desné. Ten se rozhodl, že svůj vozík, který měl doma, a který už nepoužívá, Kristýnce daruje. „Já si myslím, že když jsou ty Vánoce, tak si mají lidi pomáhat. Když to pomůže té rodině, budu moc rád. Celé rodině přeji veselé Vánoce a hodně dárků pod stromečkem,“ uvedl pro zpravodajství FTV Prima dárce vozíku Jiří Horváth

Vozík si pak Daniel Janoch s Liborem Tampierem předali na půl cesty mezi Prahou a Libercem. K šestnáctileté dívce do Prahy-Radotína se tak dostal ještě ten den. Její maminka byla velmi ráda, a to i přesto, že to není přesně ten vozík, který si vysnila a požadovala po pojišťovně.

Rodiče postižené Kristýny rok žádají o nový invalidní vozík

Rodiče postižené Kristýny rok žádají o nový invalidní vozík. Nemáme potřebná potvrzení, hájí se pojišťovna

Rodiče pojišťovnu o nový vozík žádají už více než rok
 

„Tohle je od srdce. To je prostě od někoho, samozřejmě neznám, strašně moc mu děkuju. Je to dárek od srdce, takže je to možná o to cennější než od té pojišťovny,“ vysvětlila maminka Kristýny Václava Kačabová.

Kristýnka potřebuje nový invalidní vozík, protože ten starý je příliš malý. Rodiče už žádají o nový vozík přes rok. Pojišťovna ale tvrdí, že nemá všechny potřebné dokumenty. Rodina se proto obrátí na další pojišťovnu a bude to zkoušet znovu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!