Kuriózní nehoda na Teplicku: Při nevydařeném selfie utopil auto

O autech pohřbených v zatopeném lomu u Lahoště na Teplicku už byla řeč. Policisté z něj vylovili čtyři ukradená auta. A minulý týden sportovní potápěči našli na dně další osobní auto. Jak se tam dostalo? Tak tomu byste nevěřili.
23. 01. 2017 ZPRÁVY: PŘI NEVYDAŘENÉM SELFIE „UTOPIL“ AUTO
23. 01. 2017 ZPRÁVY: PŘI NEVYDAŘENÉM SELFIE „UTOPIL“ AUTO

reklama

Dělat si „selfíčka“ se vždy nemusí vyplatit. Své o tom ví 23letý muž z Mostecka. Poznal to přesně na okraji zatopeného lomu Vápenka. Pohled, který se naskytl sportovním potápěčům, by jen tak někdo nečekal. Na dně lomu bylo další „pohřbené“ auto a asi každého v tu chvíli napadlo, že se ho chtěl zřejmě někdo zbavit. Jenže při vyšetřování se ukázalo, že vše je úplně jinak. Policisté majitele našli, a když jim vysvětlil, jak se auto pod vodu dostalo, nestačili se prý divit.

Řidič autobusu poškodil zaparkovaná auta

Kuriózní nehoda v Plzni: Řidič autobusu uvíznul v jednosměrce a poškodil zaparkovaná vozidla

„Třiadvacetiletý muž viděl v televizi reportáž o vyprošťování čtyř vozidel z lomu. Byl zvědavý, jak to na místě vypadá. Proto si místo našel na internetu a odjel tam svým autem. Na místě se rozhodl, že si udělá selfie  se svým autem. A tak z něj sundal registrační značky a nacouval co nejvíce k vodě,“ popisuje celou událost mluvčí teplické policie Daniel Vítek.

A asi tušíte, co následovalo. Zadní kola auta zůstala viset ve vzduchu. Mladík se prý ještě chvíli snažil svůj vůz zachránit, to se mu ale nepodařilo a auto ze srázu sklouzlo pod hladinu. Muž už tak domů nejel autem, ale vlakem. A než se z toho všeho stihl vzpamatovat, našli jeho vůz pod hladinou sportovní potápěči. Mladík tak mohl v televizi vidět odtažení svého auta. Přitom ale nenašel dost odvahy k tomu, aby se k němu přihlásil. K nevydařenému selfie se přiznal, až když ho policisté našli. Protože nespáchal žádný trestný čin, policisté případ odloží a mladík si snad pro příště nějaké focení v lomu odpustí. 

reklama

reklama