Kuriózní nehoda v Plzni: Řidič autobusu uvíznul v jednosměrce a poškodil zaparkovaná vozidla

Nehoda autobusu se stala včera odpoledne v Plzni. Řidič kloubového autobusu tam uvízl v jednosměrce, do které navíc vjel z protisměru. Cestou odřel několik zaparkovaných aut.
9. 12. 2017 KRIMI: ŘIDIČ AUTOBUSU POŠKODIL ZAPARKOVANÁ AUTA
9. 12. 2017 KRIMI: ŘIDIČ AUTOBUSU POŠKODIL ZAPARKOVANÁ AUTA

reklama

„Přišel jsem se synem a akorát jak jsem zaparkoval, tak jsem viděl, že prostě projíždí autobus, jednosměrkou. Jo, byl jsem trošku vyděšený z toho co provádí, a tak jsme se synem chvíli stáli a pozorovali to,“ řekl reportérce FTV Prima Pavel Bránský, svědek nehody.

Řidič autobus na místě řekl, že převážel vadný vůz z konečné na Borech směrem do vozovny. Jel po hlavní Klatovské třídě, kde byla ale kolona, a tak za ostatními auty uhnul do jednosměrky. Tam se ale zamotal a několikrát ji projel v protisměru. Cestou odřel několik aut. Podle policie jsou zatím 4. Číslo ale možná poroste.

ilustrační foto- dvoupatrový autobus

V Anglii přišli s kuriózním nápadem: Londýnské autobusy budou jezdit na kávu!

Řidič městské hromadné dopravy nejdřív zajel do Hálkovy ulice. Ta je ale na konci rozkopaná, a tak zabočil do protisměru do Skrétovy. Na první pohled mu muselo být jasné, že nemá šanci projet. I tak to ale zkusil. „Tamhle jsem zjistil, že neprojedu, všude auta prostě, tak někudy jsem se musel dostat ven, abych to jako nezacpal úplně. No, a bohužel teda, no. Tady už jsem skončil, no,“ řekl řidič autobusu.

Zapasovaný autobus tak zastavil provoz v už tak ucpaných jednosměrkách na Borech na několik hodin. Podle místních tady mají problém i řidiči osobních aut. Policisté dali na místě řidiči dýchnout. Ukázalo se, že před jízdou nepil. I tak mu ale za nehodu hrozí vysoká pokuta.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!