Kvůli nepříčetné ženě muselo nouzově přistát letadlo. Zjistila, že ji manžel podvádí

Desítky tisíc metrů nad zemí způsobila nepříčetná íránská žena rozruch, když se dozvěděla, že ji manžel podvádí. Ženu nedokázal zkrotit ani palubní personál a pilot proto radši zvolil nouzové přistání. Letadlo pak pokračovalo dále, už ale bez problematické rodiny. Ta tak místo vysněné dovolené na Bali skončila na jihu Indie.
ilustrační foto- letadlo
ilustrační foto- letadlo
xlibber/Wikimedia Commons

reklama

Incident se stal v neděli na lince z katarského Dauhá na indonéský ostrov Bali. Žena cestovala se svým manželem a jejich dítětem. Zpočátku nic nenaznačovalo tomu, že by si rodina za pár hodin neměla užívat dovolenou. Ale poté, co žena prohledala spícímu manželovi telefon, začaly se dít věci. Íránka po nakouknutí do mobilu totiž zjistila, že ji manžel podvádí!

V ten moment vypukl na palubě letadla zmatek. Žena začala nekontrolovatelně ječet, zuřila a personál letadla ji nebyl schopný uklidnit. Chování podváděné manželky bylo prý zcela nezvladatelné, a tak musel zasáhnout samotný pilot letadla.

Let, který měl trvat 10 hodin, byl nakonec přerušen neplánovanou zastávkou na letišti v jihoindickém městě Čennaí, kde byla rodina vyvedena z letadla. Letadlo poté pokračovalo do cílové destinace, jak uvádí deník Hindustan Times.

Rodina se nakonec na Bali nedostala vůbec. Podle informací listu The India Times se totiž žena se svým manželem i dítětem vrátili přes Malajsii zpátky do města Dauhá, kde jejich cesta začala. Muž asi bude mít co vysvětlovat.

reklama

reklama