Lupiči zaplatili za vibrátor životem. Policie zadržela Itala, který se jim za neslušné gesto pomstil

Policie ve Španělsku zadržela italského vraha, který zastřelil v roce 2012 dva Albánce a poté uprchl. Mladý Ital Maurizio Archinito zabil dva muže proto, že se vloupali do domu jeho rodiny a zanechali na posteli jeho rodičů vibrátor. Informoval o tom server Daily Mail.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay

reklama

Nyní šestadvacetiletý mladík byl na začátku případu zproštěn podezření poté, co mu jeho matka poskytla falešné alibi, když policii sdělila, že v inkriminovaný večer byl s ní doma a sledoval italský film „Čest a respekt“.

Po odsouzení Ital prchnul do Španělska

V červenci minulého roku byl už Archinito za vraždu dvou albánských lupičů odsouzen na doživotí. Čin měl spáchat po boku svého bratra ve městě Abbiategrasso blízko Milána v roce 2012 pistolí a útočnou puškou.

Ilustrační foto

Belgičanku unesli v Itálii migranti a dva měsíce ji znásilňovali

Motivem vraždy bylo podle policie urážlivé gesto, kterého se pachatelé dopustili během loupeže, když ponechali na posteli rodičů vibrátor.

Muži odsouzenému za dvojnásobnou vraždu se však nejdříve podařilo uprchnout do Španělska. Tam ho policie zadržela za prodávání drog ve městě Sabadell v barcelonské provincii.

reklama

reklama