Manželé z Ruska měli zavraždit a sníst přes 30 lidí

Horor? Ne. Realita. I když skutečně šílená. Ruská policie řeší neuvěřitelně brutální případ kanibalismu. Odehrál se ve městě Krasnodar na jihu Ruska. Rodina kanibalů se tam policii přiznala, že za posledních 18 let zabila a snědla nejméně 30 lidí.
28. 9. 2017 ZPRÁVY: MANŽELÉ Z RUSKA ČELÍ OBVINĚNÍ, ŽE ZAVRAŽDILI A SNĚDLI 30 LIDÍ
28. 9. 2017 ZPRÁVY: MANŽELÉ Z RUSKA ČELÍ OBVINĚNÍ, ŽE ZAVRAŽDILI A SNĚDLI 30 LIDÍ

Policie v mrazáku objevila nejméně osm částí lidského těla. Další byly zavařené ve sklenicích a vrcholem byly fotografie připravených pokrmů. Na jedné z nich stříbrný tác s hlavou člověka, která byla dokola „vyzdobená“ pomeranči. 

Ruská policie zatkla manželský pár z města Krasnodar na jihu Ruska potom, co se našel
mobilní telefon plný fotografií, na kterých muž pózuje s různými částmi lidského těla. Oba manželé – 35letý Dmitrij a 42letá Natalie Bakšajevovi – se už k vraždám údajně přiznali.

„Nemůžu o nich říct nic špatného, chovali se slušně. Pokud vím přišli o práci a hodně pili...." Komentovala oba kanibaly prodavačka z obchodu kam chodili podle agentury AP nakupovat. Fotky a další důkazní materiál podle ruských médií napovídají tomu, že dvojice vraždila nejméně dvacet let. Oba teď čekají na další vyšetřování ve vazbě.

Rekordmanem mezi ruskými kanibaly zůstává Andrej Čikatilo. V letech 1978 až 90 zavraždil nejméně 53 lidí a stejně jako manželé z Krasnodaru části těl svých obětí i jedl.

reklama