Matka roku z ní rozhodně nebude: Žena nafingovala smrt vlastní dcery!

Nemilé překvapení čekalo na mladou ženu z amerického státu Missouri. Její matka nahrála smrt vlastní dcery, aby od příbuzných a přátel dostala hodnotné dary!
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Matka Brittany Johnsonové oznámila všem příbuzným a kamarádům, že její dcera zemřela při autonehodě 27. října. Těžko pochopitelnou lež dotáhla až ke smutečnímu obřadu, kdy se rodina s dívkou naposledy rozloučila.

Poté přišly na řadu hodnotné dary, které žena obdržela od příbuzných a přátel. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem dívka opravdu zemřela. Jenže Brittany stále žije!

„Na obřadu byly mé fotografie s nápisem Odpočívej v pokoji, Brittany,“ vyprávěla dívka podle zpráv serveru RT. Zajímavé je, že kostel, kde se smuteční obřad konal, neměl ani tušení, že je dívka naživu.

Která z historických smrtí děsí nejvíc?

Každý jednou zemře, ne každý ale zemře jako těchto 11 lidí! Koho potkala nejšílenější smrt všech dob?

Brittany přitom bydlí jen pouhé tři hodiny od místa, kde se konalo její údajné „poslední rozloučení“. „Nejvíc mě na tom všem mrzí fakt, že matka finguje mou smrt i přesto, že jí před lety doopravdy zemřel syn - můj bratr,“ říká mladá žena.

Nyní nemá dívka tušení, kde je její matka, po které již pátrají i úřady a policie. Obává se o její bezpečnost a zároveň se omlouvá veřejně všem příbuzným a přátelům, kterým tento podvod způsobil stres a stesk.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!