Migrant znásilnil poníka v berlínském parku. Činu přihlížela žena s malým dítětem

Otřesný případ vyšetřují berlínští policisté. V místní dětské zoo znásilnil syrský migrant poníka. Zvrácený čin navíc viděla i žena s malým dítětem. Pachatele díky duchapřítomnosti svědků zadržela policie. Hrozí mu pokuta i pobyt za mřížemi. O případu informoval deník Berliner Morgenpost.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay/Artistsoul

reklama

Incident se odehrál v pátek odpoledne v takzvaném Dětském statku, který je součástí berlínského parku Görlitzer. „Paní, která nám hlídá děti, byla zrovna s mým synem na procházce v parku. Museli se dívat, jak se tam muž sexuálně uspokojuje na poníkovi,“ popsala pro Berliner Morgenpost Amanda F.

Žena, která byla svědkem otřesné scény, se ale zachovala duchapřítomně a zvrhlíka vyfotografovala. Ten se sice snažil rychle zmizet. Kolemjdoucí ho ale na základě fotografie našli a spolu se zaměstnanci parku ho zadrželi až do příjezdu policie.

Dvouleté dívence měl podříznout hrdlo její vlastní otec

Pákistánec podezřelý z podříznutí vlastní dcery (†2) měl být z Německa deportován už před pěti lety

Policisté pak berlínskému deníku potvrdili, že 23letý Syřan je podezřelý z porušení zákona o ochraně zvířat a z vyvolání veřejného pohoršení skrze sexuální delikt. Za to mu podle německých zákonů hrozí trest odnětí svobody až na tři roky nebo pokuta. Krom toho se Syřan nesmí v blízkosti místa incidentu pohybovat.

Dětský statek, jehož součástí je také minizoo, je oblíbeným místem především pro rodiny s dětmi. Kromě dvou poníků tam žijí také osli, ovce, kozy, kuřata, kachny a králíci. „Po celý rok se tu dějí kladné věci. Mrzí nás, že jsme spojeni s takovou událostí,“ říká jeden ze zaměstnanců Dětského statku s tím, že se tu nic podobného nikdy nestalo a snad už ani nestane.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!