Ministr vnitra zachraňoval lidský život na dálnici! Byl u nehody jako první

Policisté, kteří dorazili na místo vážné dopravní nehody, nevěřili vlastním očím! Na místě už zasahoval jejich šéf Jan Hamáček (ČSSD). Podle očitých svědků začal okamžitě pomáhat na místě nehody s první pomocí a zavolal záchranku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vicepremiér a šéf vnitra Jan Hamáček (ČSSD) k dopravní nehodě

reklama

Nehoda osobního a nákladního automobilu včera na zhruba dvě hodiny uzavřela dálnici D35 u Nasobůrek na Olomoucku ve směru na Olomouc. Při nehodě byl zraněn devětačtyřicetiletý řidič osobního auta, kterého záchranáři odvezli do nemocnice. Police dopravu u Nasobůrek ve směru na Olomouc odkláněla z dálnice na vedlejší silnice.

Nehoda na D35 byla nahlášena v 17:41. „Řidič osobním autem narazil do nákladního vozidla. Řidič poté zůstal v osobním vozidle zaklíněn. Hasiči ho vyprostili a byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedl Kořínek. Řidič nákladního auta po nárazu poodjel a kamion bezpečně odstavil.

Mezi prvními svědky u nehody byl předseda ČSSD Jan Hamáček, který to pak oznámil na Twitteru. 

reklama

reklama