Mladý Brit si při sexu s prostitutkou roztrhl přirození, jeho zoufalé prosbě o pomoc však nebylo rozumět

Skutečně neobvyklé zranění potkalo mladého britského turistu na dovolené v thajském městě Pattaya. Během divokých radovánek s místní prostitutkou si totiž doslova roztrhl přirození. V nesnesitelné bolesti ihned zavolal záchrannou službu. Dispečer však přes jeho křik nerozuměl, co se stalo, a muž tak ztratil mnoho krve.
Ideální velikost penisu
Ideální velikost penisu
Pixabay

reklama

Na událost z minulého týdne jen tak nezapomene nejmenovaný turista z Velké Británie. Třicátník si dovolenou v Thajsku zpestřil sexem s prostitutkou, jenže při něm přišel k velmi bolestivému úrazu. Podle slov záchranářů si se společnicí užíval tak divoce, že došlo k roztržení jeho rozmnožovacího údu. Turista ihned po nehodě vytočil záchrannou službu, jeho agónie však způsobila, že mu přes nesouvislé prosby o pomoc a křik dispečer nerozuměl.

Když záchranáři, kteří se po nějaké chvíli vydali na místo, po vstupu do pokoje spatřili spoustu krve na prostěradle, domnívali se, že došlo k vraždě či násilnému činu. ,,Vešli jsme do pokoje, kde se muž nacházel, a mysleli jsme, že byl pobodán. Když jsme pak zjistili, co se stalo, velmi se nám ulevilo,‘‘ řekl jeden ze záchranářů britskému Daily Mailu.

Poté, co byla muži poskytnuta lékařská pomoc, odmítl hospitalizaci, jelikož se podle záchranářů jednoduše styděl.

reklama

reklama