Moderátor Michal Kavalčík slaví narozeniny! Odhalil i něco ze svého fotoarchivu

Moderátor Divošek na Primě a herec Michal Kavalčík dnes slaví své 43. narozeniny. Při té příležitosti vytáhl z archivu unikátní fotografie svého oblíbeného opeřence nebo svých prvních džín.
Moderátoři Divošek Michal Kavalčík a Andrea Košťálová
Moderátoři Divošek Michal Kavalčík a Andrea Košťálová
FTV Prima

reklama

„Na fotografii s ptačí klecí je mi asi 12 let, byl to dárek k narozeninám, dostal jsem od rodičů ptáčky zebřičky,“ prozradil Michal s tím, že byl z opeřenců nadšený a poctivě se o ně staral.

Maldý Michal Kavalčík a jeho ptačí přítel
Autor: Michal Kavalčík Maldý Michal Kavalčík a jeho ptačí přítel

Druhý záběr je z ateliéru, kde stojí s pravou rukou v bok. „Tenkrát jsem dostal moje první džíny z Tuzexu a všichni mi je záviděli. Asi za dva měsíce jsem je ale totálně zničil, protože jsem ve škole prodřel kolena,“ směje se moderátor.

Michal Kavalčík ve svých prvních džínách
Autor: Michal Kavalčík Michal Kavalčík ve svých prvních džínách

Dnes ale žádnou divokou párty neplánuje, do večera totiž pracuje. „Dneska budu slavit na lodi se Zuzankou, kde moderuju jednu akci. Oslava bude teprve o víkendu, protože se v sobotu chystáme do Pardubic na festival dobrého jídla a potom pro mě Zuzanka připravila slavnostní večeři a překvapení,“ prozradil moderátor.

Už za měsíc ale bude opravdu pořádný důvod vše zapít. Právě se Zuzanou, svou přítelkyní a manažerkou totiž čekají v polovině července své první miminko.

„V diáři mám zablokovaný týden volna, u porodu chci být přítomný. Naštěstí ani muzikál Trhák se v Divadle Broadway v červenci nezkouší, tak se snad trefíme do termínu,“ směje se Kavalčík.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!