Moderátor Primy si zabodl nůž do nohy! Osmicentimetrovou díru sešili lékaři šesti stehy

​Moderátor Zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel skončil znova v nemocnici! V pátek ráno se totiž ošklivě pořezal na pravé noze - té, kterou i po třech letech od nehody na motorce stále léčí.
Tomáš Hauptvogel a Terezie Tománková (dříve Kašparovská)
Tomáš Hauptvogel a Terezie Tománková (dříve Kašparovská)
FTV Prima

reklama

„Okolo půl osmé ráno jsem chtěl začít krájet cibuli na oběd. Vzal jsem si svůj oblíbený velký kuchařský nůž s asi čtyřiceticentimetrovou čepelí, jenže nůž mi z ruky vyklouzl. Aby mi nespadl na nohu, tak jsem ucukl a tím ztratil rovnováhu. Když se nůž odrazil od země, tak jsem na něj vší silou šlápnul,“ prozradil Tomáš.

Skončil s osmicentimetrovou dírou v noze. „Monika mi provizorně nohu zavázala a hned jsme jeli do nemocnice. V lokální anestezii mi nohu zašili, mám teď šest stehů zespoda chodidla,“ líčí moderátor.

Takhle dopadl Tomáš po šlápnutí na nůž
Autor: FTV Prima Takhle dopadl Tomáš po šlápnutí na nůž

Zraněnou má pravou nohu, kterou po nehodě na motorce před třemi lety v Úvalech nedaleko Prahy pořád léčí. „Naštěstí je to ta noha, která byla polámaná po nehodě, protože levou mám zdravou a můžu díky ní aspoň skákat,“ říká Tomáš s úlevou.

Vysílání to ale neohrozí. „Dnes večer budu normálně moderovat Zprávy, ale do televize musím opět o berlích, stejně jako do nedělní Partie,“ směje se.

Stehy mu mají vyndávat zhruba za čtrnáct dní. Stihne tak být fit, než se poprvé stane tátou. S manželkou Monikou čekají narození holčičky. „Na miminko se oba moc těšíme a chceme si další etapu našeho života pořádně užít,“ usmívá se Tomáš.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!