Muž doplatil na svou lehkovážnost: Neznámou ženu pozval k sobě domů, ukradla mu přes padesát tisíc korun

O tom, že by do bytu neměl pouštět cizí ženy, které potká na ulici, se přesvědčil muž z Brna.
Neznámou ženu pozval k sobě domů, ukradla mu přes padesát tisíc korun
Neznámou ženu pozval k sobě domů, ukradla mu přes padesát tisíc korun
PČR

reklama

ednačtyřicetiletý muž Brna zřejmě doplatil na svoji lehkovážnost, kvůli které přišel o nastřádané úspory. Na konci října ho v brzkých ranních hodinách u hlavního nádraží oslovila neznámá žena. Svěřila se mu se svojí tíživou životní situací. Dobrodinci se jí evidentně zželelo. Nabídl svou pomoc a pozval ji k sobě do bytu. Poté, co se unavený muž uložil ke spánku, dala se do práce.

V bytě se chovala jako doma a při prohledávání byla velmi úspěšná. Z nejrůznějších míst postupně odcizila finanční hotovost ve výši 51 tisíc korun a mobilní telefon v hodnotě 1 tisíc korun. Zřejmě až ruch při jejím odcházení muže probral z tvrdého spánku. Dokonce se jej otrle zeptala, jak se má z domu dostat. Až pozdě zjistil, že byl okraden. Rozespalý za zlodějkou vyběhl na ulici, ale ta s kořistí obratně zmizela v brněnských ulicích.

Policie pátrá po této ženě
Autor: PČR Policie pátrá po této ženě

V současné době policisté případ prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Policistům z obvodního oddělení Žabovřesky se podařilo zajistit kamerové záznamy. Ty zachycují ženu, která se v inkriminovanou dobu pohybuje v bytovém domě. Jestliže neznámou ženu na fotografiích poznáváte, ozvěte se na tísňovou linku 158. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!