Muž v Paraguayi překvapil svou rodinu, která si myslela, že už je po smrti

Mladík z vesničky Santa Teresa v Paruguayi se po třech dnech vrátil domů, kde našel celou rodinu, jak truchlí nad rakví, ve které podle policie mělo být jeho ohořelé tělo. Jenže jak se ukázalo, všechno bylo jinak. O kuriózním případu informoval server BBC.
mapa Paraguay
mapa Paraguay
Google Maps

reklama

Dvacetiletý mladík Juan Ramón Alfonso Penayo byl naposledy viděn minulý týden ve čtvrtek, když opouštěl rodinný dům ve vesničce poblíž hranic s Brazílií. Tato oblast je proslulá drogovými gangy. Když se nevrátil domů, rodina se obávala nejhoršího. 

Jeho příbuzní tak na policejní stanici, že Juana pohřešují. Když pak strážnící nalezli ohořelé mrtvé tělo, dospěli k závěru, že jde právě o pohřešovaného dvacetiletého mladíka.

Tanec s delfíny

Zabijí delfíny virus? Brazílie řeší úhyn delfínů

Rodiče i příbuzní byli ze zprávy o smrti Juana zdrcení. Ten největší šok je však teprve čekal. Když doma plakali nad rakví, kde mělo být tělo mladíka, objevil se Juan ve dveřích. Tomu, že ho policie prohlásila za mrtvého, nemohl uvěřit. 

Po jeho návratu domů, odvezla policie tělo do márnice. Podle úředníků je další postup jasný - pokud nikdo neohlásí pohřešování nějaké osoby, bude tělo pohřbeno pod iniciály NN, což latinsky znamená Nomen nescio, neboli neznámé jméno.

Co dělal mladík během tří dnů, kdy o něm nebylo ani vidu ani slechu, se médiím nepodařilo zjistit.

reklama

reklama