Muž znásilnil svoji dceru a její dvě kamarádky. Prý z nich vyháněl ďábla

Otřesný případ míří k soudu ve Španělsku. Muž z Katalánska podle obžaloby znásilnil svoji patnáctiletou dceru a její dvě kamarádky prý proto, že byly posedlé ďáblem. Hrozí mu téměř půl století vězení. O případu informoval server stanice BBC.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Nepochopitelný čin se odehrál ve městě Baix Llobregat poblíž Barcelony. Obžaloba viní Javiera G. D. z toho, že ve svém domě znásilnil svoji patnáctiletou dceru a její dvě kamarádky. Obžalovaný vypověděl, že je členem „Řádu Odina“, který mu znásilnění dívek přikázal, jinak by prý jeho příbuzné postihlo neštěstí.

Spolu s Javierem G. D. míří před soud, který se bude konat ve čtvrtek, i jeho manželka. Tu žalobci viní ze spoluúčasti. V době trestného činu totiž byla přítomna v domě a znásilněných dívek se prý pak jen zeptala, jaké to bylo. Státní zástupce požaduje pro muže 45 let vězení, pro jeho ženu devět.

ilustrační foto

Švédku, která bojovala proti deportacím migrantů, znásilnil Afgánec. Pak ji zval na večeři

Případ je ve Španělsku veřejností ostře sledován. Na konci dubna totiž soud zprostil viny pětici mužů, kteří byli obžalováni ze znásilnění 18leté dívky během býčího festivalu v Pamploně v roce 2016. Ačkoliv je soudce poslal do vězení na devět let za sexuální napadení, do ulic španělských měst vyšly tisíce lidí a požadovaly přísnější trest. Podle španělských zákonů se totiž sexuální obtěžování liší od znásilnění tím, že při něm není použito násilí a je tak mnohem mírněji trestáno. V případě odsouzení za znásilnění by mužům hrozilo až více jak 20 let za mřížemi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!