Na Mělnicku narazil autobus s dětmi do nákladního auta. Jedna žena zemřela, 11 lidí se zranilo

Tragické dny na českých silnicích nekončí. Při srážce autobusu s nákladním autem u Nové Vsi na Mělnicku dnes odpoledne zemřela žena. Vážné zranění utrpěl řidič autobusu, dalších 10 lidí, z toho devět dětí, bylo zraněno lehce.
Tragická nehoda u Nové Vsi na Mělnicku
TV Prima

reklama

Nehoda se stala na silnici I/16 vedoucí ze Slaného do Mělníka nedaleko sjezdu na teplickou dálnici D8. Podle prvotních informací autobus, který vezl děti ze školního výletu, narazil zezadu do nákladního vozidla. Nehodu nepřežila jedna učitelka. Vážně zraněného řidiče autobusu museli vyprostit hasiči. Lehké zranění pak podle středočeských záchranářů utrpěla druhá učitelka a devět dětí.

Zraněného řidiče, u kterého dechová zkouška neprokázala přítomnost alkoholu, záchranáři převezli do pražské vinohradské nemocnice. Ostatní zranění byli po ošetření na místě přepraveni do pražských nemocnic v Krči, Motole a Na Bulovce. Příčinu tragické nehody nyní vyšetřují policisté.

Tento týden se jedná už o několikátou vážnou nehodu na českých silnicích. Například dnes ráno došlo u Břeclavi ke střetu autobusu, dodávky s návěsem a osobního auta, lehce se zranilo šest lidí.

Tragická nehoda na Znojemsku má už 5. oběť

Pondělní nehoda na Znojemsku má 5. oběť. V nemocnici zemřelo čtyřměsíční miminko

Nejtragičtější nehoda se stala v pondělí večer na Znojemsku. Po čelním střetu dvou aut zemřelo pět lidí včetně ženy se čtyřměsíčním miminkem.

Mimořádně tragická nehoda se stala ve středu také na Slovensku. Po srážce autobusu s nákladním autem zemřelo 12 lidí. Na pátek byl u našich východních sousedů vyhlášen státní smutek.

reklama

reklama