Napadený polský pár v Itálii: Byli jako šílená zvířata

Italští policisté schraňují důkazy o pachatelích, kteří napadli polský pár
Italští policisté schraňují důkazy o pachatelích, kteří napadli polský pár
Youtube/Pubblisole

reklama

Zpráva o polském páru (oba 26), který byl na pláži u italského města Rimini napaden čtveřicí neznámých mužů, u vás vyvolala velkou vlnu nevole. O těžkých chvílích se teď dvojice rozhodla vypovídat. Muž, který po útoku ztratil vědomí, například popsal pachatele i to, že útočníci byli jako šílená zvířata.

Dvojice původem z Polska byla skupinou mužů napadena na pláži v noci z pátku na sobotu, když si zrovna užívala posledního večera společné dovolené. Ani ve snu by je přitom ještě několik chvil předtím nenapadlo, že se jim během okamžiku idylický večer změní v nejhorší noční můru.

„Když jsem si uvědomil, co chtějí, bylo už příliš pozdě“

Šestadvacetiletý pár byl sice na dovolené se svými přáteli, ale poslední večer před odjezdem chtěl strávit na pláži o samotě. Právě toho využila čtveřice mužů, která ke dvojici přišla a velmi špatnou angličtinou s nimi začala komunikovat.

Právě kvůli jazykové bariéře nejdříve muž se ženou nechápali, co po nich cizinci chtějí. A když prý muž původem z Polska konečně pochopil závažnost situace, bylo už podle jeho vlastních slov příliš pozdě: „Snažil jsem se pochopit, co ti kluci, co mluvili tou lámanou angličtinou, chtěli. Ale když jsem si to uvědomil, bylo už příliš pozdě a oni mě trefili lahví do obličeje. Byli jako zvířata. Pokračovali v mlácení do hlavy a přestali až ve chvíli, kdy jsem ztratil vědomí. Chtěl jsem [přítelkyni] nějak pomoct.“

Chtějí se vrátit do Polska a na vše zapomenout

Poté, co se čtveřice útočníků vypořádala s šestadvacetiletým mužem, se vrhla také na jeho stejně starou partnerku. Tu snědší muži s „olivovou pletí,“ jak později popsal napadený muž, hromadně znásilnili. Obě bezmocné oběti pak před svým útěkem navíc okradli.

Na místě je pak našli až náhodní kolemjdoucí, kteří jim okamžitě zavolali lékařskou pomoc. Znásilněná žena je po páteční noci stále silně otřesena a hospitalizována v nemocnici v Rimini. Ona i její protějšek chtějí na strašný zážitek co nejdříve zapomenout: „Teď se prostě jenom chceme vrátit zpět do Polska. Hodit tu noční můru za hlavu a vytěsnit ji z hlavy – i když bude těžké to, co se nám stalo, zapomenout,“ svěřil se napadený Polák.

Pachatelé v řádění pravděpodobně pokračovali

Už včera jsme vás informovali o tom, že pachatelé po napadení páru z Polska ve výtržnostech s největší pravděpodobností pokračovali. Jejich řádění tak zřejmě odnesl také peruánský transsexuál. Toho útočníci také surově napadli, okradli a následně nechali napospas svému osudu ležet na ulici.

Vyšetřovatelé i místní policie se nyní případem intenzivně zabývají. Momentálně schraňují všechny důkazy a prochází veškeré záznamy z průmyslových kamer. Identifikovat pachatele se jim však do této chvíle nepodařilo.

reklama

reklama