Názory bez cenzury: Pronájem dělohy na inzerát

Touha po dítěti u neplodných párů vede velmi často k adopci, nebo osvojení. ALE - existuje ještě jedna možnost. Tou je náhradní mateřství, které ale není českou legislativou nijak upraveno. Na druhou stranu, pokud by si někdo chtěl udělat z náhradního mateřství výhodný byznys, byl by trestně stíhaný. O této metodě, která s sebou přináší mnoho rizik, byly Názory bez cenzury.
Pronájem dělohy na inzerát
Prima FTV

reklama

„O náhradní mateřství je v poslední době zvyšující se zájem a má zájem se touto technikou reprodukovat stále více párů. Je to i díky tomu, že se o náhradním mateřství častěji hovoří v médiích, není to již tabu. A po několika letech, od té doby, co to první klinika v České republice provedla, se to de facto stává už v dnešní době rutinou. Takže probíhají desítky, možná stovky cyklů náhradního mateřství v České republice a nemůžeme před tím zavírat oči,“ říká Kateřina Veselá, generální ředitelka reprodukční kliniky REPROMEDA.

Zajímá vás toto téma více? Pusťte si úvodní video! Zároveň nám můžete zasílat náměty, čím bychom se měli zabývat příště.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!