Názory bez cenzury z Bruselu: Jak vnímají Češi členství v EU?

Moderátorka Zpráv na Primě Terezie Tománková a reportérka Petra Doležalová vyrazily společně na mimořádné vysílání do Belgie. Právě z Bruselu totiž vůbec poprvé v historii vysílají v přímém přenosu pořad Názory bez cenzury, jehož hosty jsou europoslanci Tomáš Zdechovský a Evžen Tošenovský. Téma: spokojenost občanů České republiky a ostatních členských zemí se směřováním Evropské unie.
Názory bez cenzury z Bruselu

reklama

A jaké jsou první dojmy našeho štábu? „Historicky poprvé jsem se zapojila do vysílání Názorů bez cenzury jako moderátorka přímého přenosu. Zprávy a nedělní Partii moderuju na Primě už několik let, jsem zvyklá na pražské studio, na rozmístění kamer a moderátorský pult. Tady v Bruselu je to pro mě nové prostředí a právě na to, že si vyzkouším něco nového, už se moc těším,“ prozradila Terezie.

Její kolegyní na místě je politická reportérka Primy Petra Doležalová. Společně připravují nedělní Partii, ale teď se chystají na svou další metu. „Do Bruselu jezdím pravidelně, tentokrát je to ale premiéra i pro mě, protože jsme odsud půlhodinový přímý přenos ještě nikdy nevysílali, moc se těším,“ svěřila se reportérka.

vlajka EU

Členství v EU je pro nás prospěšné, myslí si podle Eurobarometru většina Čechů

„Odkryjeme jednotlivé body tzv. Eurobarometru, který měří spokojenost obyvatel členských států s touto institucí, ale také probereme ta nezajímavější témata s našimi hosty, kterými budou europoslanci Evžen Tošovský z ODS a Tomáš Zdechovský z KDU-ČSL,” dodala Terezie.

Přímý přenos Názorů bez cenzury z Bruselu můžete sledovat od 17:45 přímo v úvodním videu v tomto článku nebo na facebookových stránkách Zpravodajství FTV Prima a Názory bez cenzury.

reklama

reklama