Nechutný vandal řádil na nádraží. Stěny čekárny pomaloval výkaly!

Neznámý vandal doslova řádil ve Skalici nad Svitavou, a to dost nepochopitelným a zvrhlým způsobem. Čekárnu vlakového nádraží tam potřel exkrementy! Dvěma zaměstnancům, kteří parkovali nedaleko nádraží, pak zničil auta.
Vandal řádil v nádražní čekárně
Vandal řádil v nádražní čekárně
MP Brno

reklama

Nepříjemné překvapení čekalo nejdříve na dva zaměstnance firmy, kteří pracují poblíž nádraží. Zjistili, že jim dosud neznámý pachatel v noci poškodil jejich zaparkovaná vozidla. Obě auta mají poničený lak. U Felicie navíc ulomil zpětná zrcátka, přední stěrače a promáčknul střechu.

S tímto se však nespokojil. Poblíž místa činu vzal dva podstavce od výstražných sloupků a ty prohodil předním a zadním oknem Felicie. Poté se dostal do samotného vozidla, kde utrhl zpětné zrcátko. Celé počínání dokonal tím, že vybil všechny zbývající okna z rámů. Vandalství se nevyhnulo ani opodál zaparkované Octavii, té na různých částech vozu vytvořil do karoserie laku rýhy.

Pravděpodobně tentýž pachatel neměl na svědomí pouze vandalství na zaparkovaných autech. Během vyšetřování byla zjištěna také nechutná událost. V čekárně v prostorách budovy vlakového nádraží totiž v noci vznikly nevšední nápisy na zdech. Nepříjemné bylo zjištění zejména v tom, že pachatel ke své tvorbě použil exkrementy. Nápisem z výkalů tak znehodnotil zdi čekárny vlakového nádraží.

Škoda u vozidel byla předběžně vyčíslena na 12 tisíc korun. Po pachateli policisté pátrají. Pokud máte k těmto činům nějaké informace, rozhodně se obraťte na linku 158.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!