Nepochopitelný čin: Pákistánec v Německu měl brutálně zavraždit svoji malou dceru

Německá policie pátrá po muži, který měl podříznout hrdlo své teprve dvouleté dceři. Hrůzný případ se odehrál v pondělí večer na předměstí Hamburku. Matka batolete skončila v nemocnici. Podezřelý se nyní pohybuje neznámo kde.
Místo hrůzného činu ohledávají kriminalisté
Místo hrůzného činu ohledávají kriminalisté
N24

reklama

Policisté byli okolo 21.00 přivoláni do jednoho z bytů, kde posléze nalezli mrtvé batole a ženu v šoku. Jak se později ukázalo, dvouletá holčička měla podříznuté hrdlo. Zavraždit jí měl její vlastní 33letý otec. Po muži bylo okamžitě vyhlášeno pátrání.

Ozbrojení policisté od brzkého rána chodili doslova ode dveří ke dveřím, aby získali potřebné informace. Detektivové s policejními psy pročesávají okolí města Neugraben-Fischbek. Muž je nicméně stále na útěku. Podle agentury DPA policisté pracují i s verzí, že muž opustil město vlakem.

Matka dítěte utrpěla silný šok a skončila v nemocnici. Pár měl ještě druhé dítě. To je podle dostupných informací v pořádku. Policie zatím nezveřejnila žádné informace, které by mohly objasnit motiv tohoto hrůzného činu. Jediné, co policisté zatím sdělili, je, že rodina pochází z Pákistánu.

Podle deníku Die Welt ale za tragédií mohou stát spory manželů. Matka zavražděného batolete totiž měla nedlouho před vraždou navštívit policejní stanici, kde vyjádřila své obavy z manžela. Žádala prý, aby policisté jejího manžela vyprovodili z bytu. Když však dorazili na místo, našli uvnitř jen holčičku s podříznutým hrdlem.

Hamburský deník Abendblatt pak informuje o tom, že rodina byla pod dohledem Úřadu pro mládež právě kvůli opakovanému domácímu násilí. Hlasité hádky páru potvrdili médiím i šokovaní sousedé.

reklama

reklama