Neúspěšný žadatel o azyl se v Německu přiznal ke znásilnění devítileté dívky

U soudu v německém městě Dessau-Roßlau probíhá proces s migrantem z Nigeru. Ten podle obžaloby brutálně znásilnil devítiletou dívenku. Muž, kterému byla v minulosti zamítnuta žádost o azyl, se k činu přiznal. Do deportace mu přitom zbývaly jen dny, informují německá média.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Ke znásilnění dívenky došlo letos 9. června. Seydou M., původem z Nigeru (27), si dívky hrající si s plyšovým medvídkem všimnul, když jel na kole v parku ve městě Dessau-Roßlau. „Krásné dítě, krásné dítě“, řekl podle obžaloby devítileté dívce. Když mu odpověděla, aby ji nechal na pokoji, strhl ji na zem a začal jí olizovat tvář. Dívka následně začala křičet a bránit se, ale muž jí začal vyhrožovat smrtí. To bohužel nebylo všechno.

„Obžalovaný vykonal na dívce soulož. Se svými 28 kilogramy neměla proti dospělému 80kilovému muži žádnou šanci,“ popsala žalobkyně Julia Legnerová v pátek děsivou událost u soudu. Tehdy obžalovaný muž původem z Nigeru ještě mlčel.

V úterý, kdy soud pokračoval druhým dnem, se ale ke znásilnění devítileté dívky přiznal. Prostřednictvím svého advokáta uvedl, že ho vše mrzí a své oběti se omlouvá. Zřejmě tak vyslyšel soudce, který na obžalovaného v pátek apeloval, aby se přiznal a ušetřil tak znásilněné dívce další trauma v podobě výslechu. U soudu vypovídala i matka dívenky. Řekla, že děvčátko od incidentu nebylo ve škole, velmi se bojí a trpí nočními můrami.

Seydou M. se bude u soudu zpovídat ještě z porušení zákona o zbraních. Když ho policisté dopadli, našli v jeho batohu nůž, tzv. motýlek. Konečný verdikt by měl soud vynést v polovině září.

Deník Bild pak informoval, že obžalovaný v minulosti požádal v Německu o azyl. Žádost mu ale byla zamítnuta a tzv. Duldunk, což znamená dočasné odložení deportace, mu vypršel jen týden po útoku na dívku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!