Neuvěřitelná podoba: Zlodějka, kterou hledá policie, se nápadně podobá britské premiérce Therese Mayové!

Špatnou reklamu dělá britské premiérce Therese Mayové žena, po které pátrá policie v souvislosti s krádeží peněz z bankomatu u supermarketu ve městě Hertfordshire. Má snad předsedkyně vlády dvojnici?
podoba s premiérkou Velké Británie
podoba s premiérkou Velké Británie
rt.com

reklama

Britský deník Mirror se pozastavil nad neuvěřitelnou podobou ženy, která kradla v jednom ze supermarketů Tesco ve městě Hertfordshire. Policie zveřejnila fotografii podezřelé, a kde koho okamžitě napadlo, že je zlodějka podobná premiérce Velké Británie Therese Mayové.

„Domníváme se, že žena na fotografii byla v době, kdy došlo k přestupku na místě činu a mohla by tak mít důležité informace, které by mohli pomoci při vyšetřování,“ uvedl vyšetřující důstojník Gerard Handscombe pro místní tisk.

Theresa Mayová se novinářům před svým domem na Downing street 10 vyjádřila k výsledku hlasování o její nedůvěře

Theresa Mayová nekončí, obhájila svůj post lídryně strany a premiérky

Na internetu se okamžitě začaly šířit vtipné hlášky a otázky na podobnost s britskou premiérkou. Lidé spekulovali, zda nemá jedna z nejvýše postavených dam Británie mezi příbuznými ženu, která krade. „Vím, že to tak není, ale ta dáma opravdu vypadá jak Theresa May. Ale ta asi nemá zapotřebí krást peníze z bankomatu,“ zněl jeden z mnoha komentářů. „A proč by ne? Oklamala celou britskou veřejnost, tak proč by nemohla krást i tady,“ napsal další.

Není to poprvé, kdy byl zloděj podobný nějaké veřejně známé osobnosti. Naposledy to „schytal“ herec známý ze seriálu „Přátelé“ David Schwimmer, který se nápadně podobal zloději jenž ukradl plechovky piv v New Yorku.

reklama

reklama