NEUVĚŘITELNÉ: Deset let stará vražda v Aši má své pachatele

Brutální případ vraždy se stal před deseti lety v Aši na západě Čech. Dva pachatelé nejprve brutálně zmlátili mladíka, následně ho přivázali lanem k autu a dlouhých osm kilometrů ho vláčeli po silnici. Tyto pachatele teď konečně zatkla policie. Nejprve si celý případ připomeneme krátkou reportáží, kde podezřelé z vraždy vede policejní eskorta k výslechu. Následně jsme si pro vás s naším reportérem Vladimírem Pinkerem připravili speciál, kde si projdeme fakta případu a také vám ukážeme, jak musel mladík trpět. Připravili jsme si pro vás totiž názornou rekonstrukci celého případu.
1. 6. 2018 KRIMI: GIBS OBJASNILA 10 LET STAROU VRAŽDU
1. 6. 2018 KRIMI: GIBS OBJASNILA 10 LET STAROU VRAŽDU

reklama

1. ČÁST: Podívejte se, jak jsme se připravovali na rekonstrukci celého případu. Bylo řečeno mnoho zajímavých informací a během vysílání jste nám dokonce i psali s dalšími podrobnostmi. 

 

2. ČÁST: V druhé části si ukážeme, jak mladík musel trpět. Upozorňujeme slabší nátury, že toto video může vzbudit mnoho emocí.

 

3. ČÁST: Během jednoho z našich živých vstupů nás kontaktoval otec zavražděného mladíka. Sám chtěl, abychom s ním udělali rozhovor. Tady je..

 

Za celý den Vám opravdu děkujeme. Jsou případy, které se někteří lidé snaží tzv. ututlat. Jenom díky vašemu zájmu, který nás žene kupředu, se nám daří, abychom podobné věci mohli zveřejňovat a vy jste měli ověřené a přesné informace. Pokud máte téma, kterému bychom se mělí mediálně věnovat, neváhejte nás kontkatovat na Facebooku Zpravodajství FTV Prima nebo na naší Krimi lince. Děkujeme vám.

reklama

reklama