Nezaměstnaných je málo, rekordní počet lidí pracuje. A míst bude stále víc REPORTÁŽ

I ty nejhorší regiony, pokud jde o nezaměstnanost, jsou na tom líp, než je průměr Evrposké unie...
Reportáž - Peníze pro nezaměstnané
Reportáž - Peníze pro nezaměstnané
thinkstock.com

reklama

Česká republika má nejmíň nezaměstnaných od roku 2009. Podle úřadu práce se na konci měsíce o práci ucházelo přes 400 tisíc lidí. Pokles zaznamenaly všechny měřené regiony. A jak zjistila reportérka Zpráv FTV Prima Filipa Šebová, počet nezaměstnaných nám může závidět celá Evropská unie. Česká republika jich má z celé "osmadvacítky" nejméně. A co víc, od revoluce také statistiky zaznamenaly rekordní zaměstnanost, pracuje pět milionů lidí, práce je dost a bude jí přibývat, protože firmy vytvrářejí nová pracovní místa a rozšiřují své provozy. Podívejte se na reportáž, kde se dozvíte, díky čemu není teď moc lidí bez práce a proč se situace může jen a jen zlepšovat...

 >>> Jak si udělat nezávisle přehled na trhu penzijního spoření ? Pro rychlou orientaci doporučujeme srovnat nabídky v online kalkulačce doplňkového penzijního spoření.
>>> Potřebujete-li individuálně vyhodnotit vaši konkrétní situaci, můžete kontaktovat finanční odborníky Prima Rádce, kteří vám zdarma poradí a pomůžou najít nejvýhodnější produkt.

 

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Sledujte Zprávy FTV Prima. Každý den v 18.55 hodin nebo kdykoliv na Prima PLAY Zprávy.

Titulní foto - Zdroj: Thinkstock

reklama

reklama