Ohromení cestujících v Rusku: Autobus řídil teenager!

Řidič autobusu v ruském městě Rostov pořádně vyděsil cestující. Muž, který usedl za volant, totiž vypadal jako teenager. „Mladému klučinovi“ je ale ve skutečnosti 25 let!
Ohromení cestujících v Rusku: Autobus řídil teenager!
Ohromení cestujících v Rusku: Autobus řídil teenager!
Twitter/Paris2015 ‏

reklama

Řidič autobusu číslo 96 Shakhboz Kozjev, který pracuje v ruském městečku Rostov, se začátkem tohoto týdne dostal na titulní stránky novin. Ne však pro svou pracovitost, nebo porušování zákonů, ale kvůli svému vzhledu!

Shakhboz Kozjev velmi vyděsil cestující, kteří nastoupili do autobusu číslo 96 a za volantem uviděli muže vypadající jako náctiletý hoch. „Vyděsilo mě to. Myslela jsem, že autobus řídí teenager,“ řekla jedna z cestujících Dayra Sergeeva. Ta také uvedla, že jízda muže/chlapce byla strašná. „Jel velmi rychle, zbrkle šlapal chvíli na plyn, chvíli na brzdy. V autobuse přitom bylo mnoho starších lidí a dokonce matky s dětmi,“ pokračovala.

 

 

Nakonec se ale ukázalo, že se opravdu nejedná o teenagera za volantem. Shakhboz Kozjev se narodil 5. května1993 ve státě Tádžikistán ve Střední Asii a je mu 25 let. Místní mu pro jeho mladý zjev přezdívají Bejamin Button, podle stejnojmenného filmu. „Je mi 25. Lidé se mě často ptají na můj věk a nevěří, když jim řeknu, že mi je tolik. Tady už to téměř všichni vědí. A ti co ne, tak ti si mě natáčejí a šíří po internetu. Už jsem takhle byl na internetu čtyřikrát nebo pětkrát,“ svěřil se muž místnímu tisku.

Jak je vidět, dar být věčně mlád, nemusí vždy přinášet jen ovoce.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!