Opilá řidička zabila svoji 14letou sestru. Záběry jejího bezvládného těla pak živě vysílala na sociální síť

Výsledek zbytečné nehody, při které zemřela teprve 14letá dívka
Výsledek zbytečné nehody, při které zemřela teprve 14letá dívka
Youtube/Mind Studio

reklama

Další případ smrti v přímém přenosu šokoval Ameriku. Osmnáctiletá Obdulia Sanchezová minulý týden pod vlivem alkoholu havarovala u kalifornského města Los Banos. Její mladší sestra nehodu nepřežila a těžká zranění utrpěla i další spolujezdkyně. Opilá řidička celý průběh jízdy i havárie vysílala živě na Instagram. A vysílat nepřestala ani po té, co objevila svoji mrtvou sestru...

Podle informací policie Obdulia Sanchez, která žije ve městě Stockton v Kalifornii, řídila auto na rušné silnici pod vlivem alkoholu. Na zadních sedadlech seděla její 14letá sestra Jacqueline Sanchezová se svou přítelkyní. Žádná z dívek nebyla připoutaná.

Starší ze sester Sanchezových poslouchala za volantem hudbu, hlasitě zpívala a zároveň natáčela přímý přenos na sociální síť Instagram. Náhle automobil sjel z hlavní cesty, narazil do plotu z ocelových drátů a převrátil se. V tomto okamžiku se obraz rozmazává. Slyšet však jsou výkřiky a zvuky nárazu. Dívky na zadních sedadlech náraz doslova katapultoval, takže proletěly skrz přední sklo vozu.

 

Záznam pak pokračuje tím, že nezraněná Obdulia zabírá telefonem svou zakrvácenou sestru a komentuje tragický incident: „K***a, miluju svoji sestru k smrti. To je poslední věc, kterou jsem chtěla, ale stala se…  Jacqueline, prober se! Zabila jsem svou sestru, ale je mi to fuk. Zabila jsem svou sestru, je mi jasné, že strávím celý život ve vězení, ale je mi to jedno. Je mi to líto, zlato… odpočívej v pokoji, zlatíčko,“ křičí opile na záznamu. Druhá dívka i přes značná zranění přežila, informuje seržant dálniční hlídky Darin Heredia.

„Nemohu uvěřit, že se to skutečně stalo. Byly si tak blízké. Nechápu, jak mohla něco takového udělat,“ vyjádřila se pro BuzzFeed News blízká známá obou sester Mary Hernandezová. „Myslím, že toto video může donutit spoustu lidí, aby si dvakrát rozmysleli, jestli budou používat své telefony za jízdy.“ Hernandezová zároveň informovala, že video shlédlo na Facebooku přes 700 tisíc uživatelů. Později bylo ale ze sítí staženo. Mnozí uživatelé ovšem stihli záznam stáhnout a následně ho sdíleli na svých profilech.

V poslední době dochází k podobným tragédiím stále častěji. Velice podobný případ se nedávno odehrál také v Česku. Dvě dívky, které havarovaly na Mostecku, svoji jízdu rovněž živě vysílaly přes sociální síť. Jedna z nich, 21letá Nikola B., nehodu nepřežila. Druhá dívka skončila v nemocnici. To Američanka Sanchezová se už nachází ve vazební věznici na základě obvinění z trestných činů řízení pod vlivem alkoholu a zabití. 

 

Autor: Pavlína Švarcová

reklama

reklama