Opilá turistka ohlásila znásilnění jedním mužem. Záběry z kamer odhalily hned čtyři pachatele

Policie na Kanárských ostrovech zatkla čtyři Maročany, kteří měli v oblíbeném letovisku hromadně znásilnit turistku. Žena přitom nahlásila, že ji znásilnil pouze jeden muž. Záběry z bezpečnostních kamer pak ale prokázaly, že s alkoholem paralyzovanou turistkou měli pohlavní styk čtyři muži a pátý se o to pokusil, informoval list Daily Mail.
Oblíbené letovisko Puerto Rico na ostrově Gran Canaria
Oblíbené letovisko Puerto Rico na ostrově Gran Canaria
Pixabay/FrodeCJ

Incident se odehrál ke konci minulého roku na jihu ostrova Gran Canaria v letovisku Puerto Rico. Oběť přišla o druhém svátku vánočním na policejní stanici a vypověděla, že ji za toaletami nákupního centra znásilnil muž. Když chtěl totéž udělat druhý pachatel, povedlo se ji prý utéct.

Vyšetřovatelé si tak obstarali záznamy z bezpečnostních kamer a nestačili se divit. Ze záběrů totiž bylo patrné, že se na ženě vystřídali hned čtyři muži. Pátý se o totéž pokusil zhruba hodinu po nich. To už se ale turistka, která mezitím ležela na zemi napůl v bezvědomí, dokázala probrat a ubránit se.

Vyšetřovatelé o víkendu čtveřici pachatelů dopadli. Podle mluvčího Civilní gardy jsou zatčení Maročané ve věku 26 až 32 let, z nichž někteří jsou na území Španělska nelegálně. Po pátém podezřelém policisté stále pátrají.

reklama