Opilá žena si ustlala v areálu střední školy!

Strážníci městské policie vyjížděli včera odpoledne k silně opilé ženě z Jindřichohradecka. Ta si ustlala v areálu střední školy na Rudolfovské třídě v Českých Budějovicích. Devětadvacetiletá žena nebyla schopna stát ani komunikovat a nakonec nadýchala přes 4 promile. Přivolaní záchranáři ji proto odvezli na záchytku.
Opilá žena si ustlala v areálu střední školy
Opilá žena si ustlala v areálu střední školy
PČR

reklama

Na oznámení o ženě ležící na pozemku střední školy vyjížděla hlídka včera krátce po třetí hodině odpolední. Jak na místě strážníci zjistili, žena nebyla schopna stát na vlastních nohou. Problém jí dělalo i mluvení. 

‚‚I přesto se strážníkům podařilo u ženy provést orientační dechovou zkoušku na alkohol s alarmujícím výsledkem 4,08 promile,“ uvedla tisková mluvčí strážníků Věra Školková.

Městská policie
Autor: PČR Městská policie

Strážníci proto na místo přivolali záchranáře a v sanitce ji odvezli na záchytnou stanici. Žena ale pro městskou policii není zrovna neznámou firmou. Před několika lety s ní řešila podobný incident, ve kterém hrál hlavní roli nejen alkohol - navíc i malé dítě.

‚‚Žena tenkrát po nemálo sklenkách alkoholu přibrala s sebou i své několikaměsíční dítě v kočárku. Nejen že její pouť skončila na protitoxikomanické záchytné stanici, případ navíc skončil v rukou pracovnic z Oddělení sociálně právní ochrany dětí českobudějovického magistrátu,“ doplnila mluvčí.

reklama

reklama