Opilý ženich usnul na stole, o svatební noci ho zastoupil chlípný náhradník. Nevěsta na vše přišla až ráno

Zkušení cestovatelé vám řeknou, že Kambodža je zemí neomezených možností. To samé by vám asi potvrdil i mladý muž z tamní vesnice Chhkues. Ten během svatební noci využil naprostého selhání ženicha a pod rouškou tmy se vkradl nevěstě do postele. S ní pak prožil vášnivou noc, aniž by dotyčná cokoliv poznala. Šok tak dostala až ráno po probuzení. Mladému chlípníkovi teď hrozí až 10 vězení a rodina ženicha trvá na anulování sňatku.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Měla to být svatba jako každá jiná a vše tomu i dlouho nasvědčovalo. Jenže ženich to zřejmě přehnal s alkoholem a opilý usnul na stole před domem. Netrpělivá nevěsta mezitím čekala v posteli. Nabízené situace tak využil 18letý Chhoen Chaseng. Ten se potmě vplížil k nevěstě. Jelikož stejně stará a evidentně ještě málo zkušená žena prý nepoznala, že to nebyl její nový manžel, poskytla mu své tělo. Pak oba usnuli vedle sebe.

Ráno přišel šok, nevěsta totiž zjistila, že vedle ní neleží její manžel a dala se do křiku. Vetřelce následně ještě stále nahého zatkla policie. Mladík teď čelí obvinění ze znásilnění, za což mu v Kambodži hrozí až 10 let vězení, napsal deník Daily Mail.

Rodina ženicha už nechce nevěstu ani vidět

„Během výslechu podezřelý přiznal, že tu dívku velice dlouho miloval, ale její rodina mu nedala požehnání, protože je z příliš chudé rodiny,“ uvedl pro místní média policejní šéf Pov Chivy.

Dívka si po této události ale dost možná bude muset najít nového manžela. Rodina ženicha totiž dívčině výkladu zřejmě příliš nevěří a stávající nevěstu odmítají přijmout. Podle policejního šéfa hodlají docílit zrušení sňatku a navíc požadují vrácení v přepočtu 30 tisíc korun, které zaplatili jako věno.

reklama

reklama