Pár oddávající se orálnímu sexu ve vlaku napadl cestující, kterým se tato podívaná nelíbila

Cestující berlínského vlaku zažili při nedělní jízdě nevídanou podívanou. Žena ve tam uspokojovala ústy svého partnera přímo před zraky ostatních cestujících. Když ji jedna pasažérka požádala, zda by toho mohla laskavě nechat, žena ji a dalšího cestujícího napadla. O neobvyklé situaci informoval server RT.
ilustrační foto- vlak
ilustrační foto- vlak
Pixabay

reklama

Cestující vlaku, kteří v neděli mířili do Berlína, byli svědky podívané jako vystřižené z filmu pro dospělé. Před jejich zraky jedna z cestujících ústy uspokojovala svého přítele právě ve chvíli, kdy vlak S5 mířil ze stanice Jannowitzbrücke na nádraží Ostbahnhof.

Zatímco přítel obětavé ženy si orální sex evidentně užíval, ostatní pasažéři byli jiného názoru. Osmnáctiletá dívka proto požádala ženu, jestli by toho mohla nechat, jelikož se ve vagonu nacházejí i děti.

Učitelka se vyhnula vězení

Učitelka, co měla sex se studenty, se vyhnula vězení. Musela splnit jedinou podmínku, kterou žádaly rodiny obětí

Vyrušení při „práci“ šestatřicetiletou ženu ale natolik rozčílilo, že mladou cestující napadla. A nezůstala jen u ní. Svůj hněv si vybila také na příteli oběti a nakonec se do potyčky zapojil i uspokojovaný muž.

Vše ukončila až napadená dívka, která zatáhla za záchrannou brzdu, a sexuchtivý pár musel vlak opustit. Nedlouho po incidentu byla žena zatčena místní policií a na policii se přišel přiznat i její přítel. Oba jsou nyní vyšetřováni z obtěžování veřejnosti a z napadení cestujících, kteří utrpěli škrábance a modřiny.

reklama

reklama