Pátrání po totožnosti sebevraha: Byl po velmi nezvyklé operaci hlavy!

První květnový den se rozhodl ukončit svůj život zatím neznámý muž. Na 121. kilometru železniční trati mezi Hrušovany u Brna a Vranovicemi vstoupil těsně před projíždějící rychlík směřující z Brna do Vídně. Muž po střetu s vlakem na místě zemřel.
Podívejte se, co měl zatím neznámý muž při střetu s vlakem na sobě
Podívejte se, co měl zatím neznámý muž při střetu s vlakem na sobě
pixabay.com

reklama

Kriminalistům se v průběhu vyšetřování zatím nepodařilo zjistit totožnost sebevraha. Neznámý muž byl pravděpodobně ve věku kolem pětadvaceti let, asi 175 cm vysoký. Byl neoholený s asi třímilimetrovým strništěm. Měl asi 3 mm dlouhé světle hnědé vlasy. V pravé části temene hlavy měl dlouhou jizvu a v hlavě implantovanou titanovou síťku.

Muž prodělal před nejméně třemi lety závažnou operaci hlavy, pravděpodobně v důsledku úrazu. Jedná se o velmi náročnou, neobvyklou a nákladnou operaci. Neznámý muž byl oblečen do černé bundy do pasu, pod ní měl modrou mikinu, tmavě modrou polokošili s bílými pruhy a bílé tričko s velkým modrým nápisem Beach life. Na nohou měl tmavé kalhoty a černé kotníkové boty.

Pomozte prosím s vypátráním jeho totožnosti. Informace k zjištění totožnosti neznámého muže uvítají kriminalisté na tísňové lince 158. Policie děkuje za spolupráci.

Mikina neznámého muže
Autor: PČR JMK Mikina neznámého muže
Triko neznámého muže
Autor: PČR JMK Triko neznámého muže

 

Bunda neznámého muže
Autor: PRČ JMK Bunda neznámého muže
Obuv neznámého muže
Autor: PČR JMK Obuv neznámého muže

reklama

reklama