Písní proti smutku a nedodržování karantény: Tři spolubydlící rozveselují celý svět

Tři mladíci z Barcelony se prostřednictvím svých chytlavých písní snaží rozveselit lidi v koronavirové krizi. Jejich hudbu ale rovněž provází nejdůležitější sdělení, tedy aby lidé nevycházeli ze svých domovů. Říkají si proto jednoduše ,,Stay homas‘‘, tedy v překladu ,,Zůstaňte doma‘‘. Podle nich chtějí podpořit především izolované a osamocené jedince a texty svých písní je přesvědčit o tom, že když zůstávají doma, dělají správnou věc.
Stay homas
Stay homas
https://www.instagram.com/stay.homas/

reklama

Stay homas podle svých slov kapelu založili čistě jen kvůli tomu, aby lidi i sebe rozveselili.

„Jsme jen tři kluci s kytarou na balkóně, nejsme žádní profesionálové,“ tvrdí mladíci.

 

„Sdělení, aby všichni zůstali doma, šíříme proto, aby ho lidé opravdu dodržovali a uvědomili si, že to není vtip,‘‘ říká jeden z členů kapely a dodává, že i když jsou někteří lidé v průběhu karantény doma úplně sami, mají se snažit zaměřit se na světlou stránku věci a neztrácet naději.

 

Všichni tři mladí muži jsou muzikanti, kvůli koronavirové krizi ale přišli o práci, tímto způsobem tak baví sami sebe i lidi po celém světě. Jelikož jejich první video s písní mělo velký úspěch, rozhodli se natočit další. To se díky sdílením mezi lidmi po celém světě stalo virálním. Prostřednictvím živého vysílání se k Stay homas přidávají různí hudebníci po celém světě a zpívají společně s nimi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!